Vstupenky

Ceny vstupeniek na domáce zápasy MFK Zemplín Michalovce na Fortuna ligu 2020/2021.

Mapa diváckych sektorov štadióna MFK Zemplín Michalvoce a.s.

Predpredaj vstupeniek

Predpredaj vstupeniek prebieha v piatok ak sa hrá domáci zápas v sobotu alebo v nedeľu. Predpredaj prebieha v pokladni pri sektore D4 na parkovisku pri štadióne od ihriska s umelou trávou. Predpredaj v tejto pokladni prebieha v piatok od 13:00 do 16:00 hod.

Pokladňa pri sektore D4

Ako si vyzdvihnúť vstupenky zo súťaží?

Všetci výhercovia vstupeniek zo súťaží, ktoré sú organizované MFK Zemplín Michalovce a.s. ako napríklad súťaže o vstupenky na facebooku, instagrame, www stránke, Rádio Šírava, apod.  sú k dispozícii vyzdvihnutiu vždy v deň domáceho zápasu MFK Zemplín Michalovce.

Vstupenky budú vydané výhercovi na základe nejakého dokladu totožnosti. Vstupenky si môže  výherca vyzdvihnúť v pokladni pri sektore D4, ktorá je na to určená. V deň zápasu sa pokladňa D4, tak ako aj ostatné pokladne, otvára vždy hodinu pred výkopom stretnutia. Napríklad výkop stretnutia je o 14:00 hod. tak pokladne sa otvárajú o 13:00 hod.  Vstupenky sú pre výhercov len v tejto pokladni, je zbytočné sa dožadovať vstupeniek v iných pokladniach, pretože vás odkážu práve na pokladňu pri sektore D4.

stadion-r216_res

VOĽNÉ VSTUPENKY PRE ŽIAKOV A ŠTUDENTOV

Informácie k darovaným vstupenkám na futbalový zápas MFK Zemplín Michalovce

MFK Zemplín Michalovce daroval vašej škole vstupenky na futbalový zápas. Tieto vstupenky sú pre deti do 15 rokov, teda pre žiakov základných škôl. Keďže sa nám jedná o to, aby na tento zápas prišlo podporiť futbalistov čo najviac fanúšikov, tak sme sa rozhodli, že na tento druh vstupenky môžu v sprievode dieťaťa vstúpiť aj rodičia. Samostatne dospelý nebude vpustený s touto vstupenkou, iba s dieťaťom. Respektíve deti s nejakým dospelým, može byť aj babka alebo dedko.

To znamená, že každý žiak si  mohol navyše zobrať vstupenky na tento zápas, aby mohol prísť v sprievode rodičov, poprípade spolužiakov alebo kamarátov.

Vstupenky sú na nekryté tribúny C a D.

Rodičovská tribúna

Rodičovská tribúna, resp. sektor, ktorý je vyhradený hlavne pre deti a ich rodičov. Kapacita sektora je  102 miest. Tento sektor by sme radi zaplnili mládežou čo najviac na každý jeden domáci zápas. Do tohoto sektora je zvýhodnené vstupné. Tento sektor B5 sa nachádza na krytej tribúne blízko hracej plochy. Vstupné pre otecka, ktorý chce prísť na futbal aj so synom alebo aj dcérou je zlacnené vstupné na 6 eurá a pre deti do 120 cm je to zadarmo, deti do 15 rokov za 1 euro a mamička ide za 3 eurá.