Sezóna 2020/2021

Fortuna liga Sezóna 2020/2021

Teamova fotka 13.august 2020

Teamova fotka 11.marec 2021

Štatistiky

 # Meno Vek Zápasy Góly Asistencie ŽK ČK Ink.góly Čisté konto
Brankári
31 Dehtiar Rostyslav 21 2 0 0 0 0 7 0
30 Dráb Tomáš 21 5 0 0 0 0 7 1
1 Matej Markovic 24 25 0 0 3 0 39 6
Obrancovia
21 Magda Daniel 23 14 0 0 1 0
17 Vaško Filip 20 21 2 0 4 0
18 Garcia Mendez Alejandro 19 14 0 0 5 0
33 Kolesár Martin 23 14 0 0 2 0
23 Pino Soler Ian 25 28 1 1 8 1
4 Vovkun Artem 19 8 0 0 2 0
32 Siopis Dimitrios 25 11 0 0 1 0
5 Volanakis Polis 17 0 0 0 0 0
26 Vojtko Matúš 20 23 0 1 4 0
Súčet 3 2 27 1
Záložníci
16 Begala Matúš 19 20 1 0 4 0
14 Adekouroye Bankole 25 10 0 0 1 0
13 Ivanov Sergey 23 13 0 1 0 0
69 Diarra Alan Cheick 26 8 0 3 0 0
77 Ntotis Vasileos 18 4 0 0 0 0
6 Oshima Takuto 23 13 2 1 4 0
7 Kountouriotis Christos 21 6 0 0 0 0
79 Lukčo Lukáš 19 2 0 0 1 0
8 Spoljaric  Danilo 21 14 0 0 4 0
28 Neopytidis Georgios 19 25 0 0 3 0
24 Bujňáčk Tobias 16 1 0 0 0 0
11 Popovits Dimitros 24 28 3 1 1 1
21 Tóth Michal 17 2 0 0 0 0
66 Bednár Martin 24 20 1 0 1 0
42 Sova Jakub 16 0 0 0 0 0
70 Phillips Ricardo Antonio Hinds 19 21 2 0 6 1
10 Žofčák Igor 37 27 6 9 3 0
Súčet 15 15 28 2
66 Griger Adam 16 5 0 0 0 0
14 Taiwo Abdulrahman 21 8 6 0 2 0
29 Trusa Matej 19 29 5 1 3 0
7 Sharani Zuberu 19 11 2 0 1 0
9 Tandir Ismar 25 21 3 2 4 0
45 Hirnij Maksim 19 5 0 0 1 0
19 Sidibe Modibo 28 3 0 0 0 0
Súčet 16 3 11 0

Tabuľka po Základnej časti

Pripravujeme…

Skupina o Titul

2019/2020 OZ V R P G B
1 Slovan Bratislava 32 22 5 5 78/28 71
2 Dunajsk8 Streda 32 19 8 5 66/38 65
3 Trnava 32 17 4 11 48/37 55
4 Žilina 32 15 7 10 73/52 52
5 Zlaté Moravce 32 11 7 14 42/51 40
6 Trenčín 32 8 8 16 42/61 32

Skupina o udržanie

7 Sereď 32 11 8 13 37/48 41
8 Ružomberok 32 10 9 13 41/44 39
9 Pohronie 32 6 14 10 38/38 38
10 Michalovce 32 8 11 13 34/53 35
11 Senica 32 8 9 15 31/51 33
12 Nitra 32 7 6 19 26/55 27

 

Sezóna A-mužstva MFK Zemplín Michalovce – Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga – základná časť:

1. kolo: Michalovce – FC Spartak Trnava 0:2 (0:2), góly: Yao, Vlasko
2. kolo: ŠK Slovan Bratislava – Michalovce 5:0 (1:0), D. Strelec 2, D. Holman, Ožbolt, Ratao
3. kolo: FK Senica – Michalovce 3:0 (1:0), T. Malec, Piroska, Addo
4. kolo: Michalovce – FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 1:0 (1:0), Phillips
5. kolo: MŠK Žilina – Michalovce 6:2 (2:0), Kurminowski 2 (1 z 11 m), D. Ďuriš, Myslovič, Kiwior, Bichakhchyan – I. Žofčák, M. Begala
6. kolo: Michalovce – AS Trenčín 1:1 (0:1), Phillips – Čatakovič
7. kolo: MFK Ružomberok – Michalovce 4:0 (2:0), Almási 3, Ďungel
8. kolo: Michalovce – FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 2:0 (1:0), I. Žofčák, M. Trusa
9. kolo: ŠKF Sereď – Michalovce 1:1 (0:1), Iván (11 m) – I. Žofčák (11 m)
10. kolo: Michalovce – FC DAC 1904 Dunajská Streda 2:4 (0:1), M. Trusa, Soler – Divkovič, Friede, Kalmár (11 m), A. Fábry
11. kolo: FC Nitra – Michalovce 1:1 (1:1), Gatarič – Tandir (11 m)
12. kolo: Trnava – Michalovce 1:2 (0:0), Vlasko (11 m) – Taiwo 2
13. kolo: Michalovce – Slovan Bratislava 0:2 (0:1), Ratao, Ožbolt (11 m)
14. kolo: Michalovce – Senica 0:1 (0:1), Piroska
15. kolo: Zlaté Moravce – Michalovce 0:0
16. kolo: Michalovce – Žilina 1:1 (0:0), Taiwo – J. Bernát
17. kolo: Trenčín – Michalovce 2:2 (0:2), Tučný, Corryn – Taiwo 2
18. kolo: Michalovce – Ružomberok 4:3 (2:3), F. Vaško, Tandir, I. Žofčák (11 m), Taiwo – M. Regáli 3
19. kolo: Pohronie – Michalovce 1:1 (1:1), Adler Da Silva – M. Bednár
20. kolo: Michalovce – Sereď 0:2 (0:0), Lačný 2
21. kolo: Dunajská Streda – Michalovce 2:1 (1:0), D. Kružliak, Andzouana – I. Žofčák (11 m)
22. kolo: Michalovce – Nitra 1:0 (0:0), Popovits

Fortuna liga – nadstavbová časť o udržanie sa:

1. kolo: Michalovce – Nitra 1:1 (0:0), Tandir (11 m) – vlastný F. Vaško
2. kolo: Ružomberok – Michalovce 2:0 (0:0), Gerec, T. Kubík
3. kolo: Michalovce – Senica 1:0 (0:0), M. Trusa
4. kolo: Michalovce – Pohronie 1:2 (0:0), M. Trusa – Adler Da Silva, Weir
5. kolo: Sereď – Michalovce 2:0 (1:0), A. Fábry, Morong
6. kolo: Senica – Michalovce 1:1 (1:1), Asanovič – Popovits
7. kolo: Michalovce – Ružomberok 2:1 (1:1), I. Žofčák (11 m), Sharani – M. Regáli
8. kolo: Pohronie – Michalovce 0:0
9. kolo: Michalovce – Sereď 2:2 (1:1), F. Vaško, Oshima – Jureškin, Lačný
10. kolo: Nitra – Michalovce 0:4 (0:2), M. Trusa, Oshima, Sharani, Popovits