Permanentky

OZNAM PRE DRŽITEĽOV PERMANENTIEK

Všetci fanúšikovia, ktoré si zakúpili permanentku na domáce zápasy Zemplína na začiatku sezóny, teda v auguste a septembri 2018, tak im platí na všetky zápasy Fortuna ligy v sezóne 2018/2019. To znamená, že permanentka platí aj na zápasy základnej časti aj nadstavbovej, teda „Skupina o titul“. To znamená, že nie je potrebné si permanentku „predlžovať“, tak ako to bolo v minulej sezóne.

Permanentky neplatia na domáce zápasy Zemplína v Slovenskom pohári. Na zápasy Slovenského pohára sú k dispozícii len vstupenky.

Zemplín sa dostal medzi 6 najlepších tímov na Slovensku, do „Skupiny o titul“. Zemplín odohrá ďalších 5 domácich zápasov. Postupne sa stretne s mužstvom zo Serede, Dunajskej Stredy, Žiliny, Ružomberka a Slovana Bratislava.

Na zápasy Zemplína v „Skupine o titul“  sa nebudú predávať permanentky, k dispozícii budú už len vstupenky, ktoré si budete môcť zakúpiť cez internet prostredníctvom www stránky predpredaj.sk vždy od začiatku týždňa v ktorom sa hrá domáci zápas.

Taktiež bude prebiehať v piatok pred domácim zápasom fyzický predpredaj zľavnených vstupeniek v pokladni pri sektore D4 od 13:00 do 16:00 hod.

Ďalšou možnosťou zakúpiť si vstupenky bude v deň zápasu v pokladniach pri štadióne. Pokladne sa otvárajú vždy hodinu pred výkopom.

Informácie o cenách permanentiek na Fortuna ligu 2018/2019

Kapacita Sektor Cena Poznámka:
1918 Krytá tribúna (A1-A2, B1-B8) 60 €* 16 domácich zápasov (po 6€)
Celková cena pri vstupenkách na KT: 96 €
3,75 € Priemerná cena za 1 zápas
1332 Nekrytá tribúna (C1-C3, D1-D3) 40 €* 16 domácich zápasov (po 4€)
Celková cena pri vstupenkách na NT: 64 €
2,50 € Priemerná cena za 1 zápas
Senior perm. (C1-C3,D1-D3, D4) 15 €* Dôchodcovia 62 rokov a viac, 16 domácich zápasov
Bývalí futbalisti MFK Zemplín 0 € Nekrytá tribúna
20 €* Krytá tribúna

* Za vystavenie novej plastovej kartičky sa účtuje poplatok 2,- €. Tí ktorí majú kartičku z minulej sezóny, a chcú to isté sedadlo, tak im bude predlžená na pôvodné miesto bez tohoto poplatku. Permanentku treba priniesť so sebou.

Čo robiť v prípade straty permanentky počas sezóny:

  1. Vystavenie novej permanentky s pôvodnými hodnotami a menom držiteľa 5,- €. Je potrebné kontaktovať MFK Zemplín Michalovce a pripraviť si doklad totožnosti k vystaveniu novej. (2 € za kartičku a 3 € manipulačný poplatok)
  2. V prípade odcudzenia dokladov, potvrdenie od Polície SR, poplatok iba 3,- € za vystavenie novej permanentky s pôvodnými hodnotami. (2 € za kartičku a 1 € manipulačný poplatok)