Michalovce – Tatran Prešov

— Zhrnutie…. MFK Zemplín Michalovce – 1. FC Tatran Prešov 0:0  Rozhodoval: Vlk, ŽK: Bartek (Preš.), 752 divákov. MFK Zemplín

0

MFK Zemplín Michalovce

Remíza

0

Tatran Prešov

Remíza

10. marca 2018 | 14:00
Mestský futbalový štadión Michalovce

Zhrnutie

….

MFK Zemplín Michalovce – 1. FC Tatran Prešov 0:0 
Rozhodoval: Vlk, ŽK: Bartek (Preš.), 752 divákov.

MFK Zemplín Michalovce: Kira – Kavka, Carillo, Bednár (76. Jankauskas) – Žofčák, Turík – Koscelník, Niši, Kolesár (57. Danko), Regáli – Sulley

1. FC Tatran Prešov: Slančík – Dzurík, Udeh, Luberda, Bartek – Sedlák (62. Prikryl) – Gatarič, Keresteš, Micheda (83. Petko) – Katona, Hošek (77. Trapanovski)

Už v 2. minúte mohli Prešovčania šokovať domácich, ale Hošekova hlavička minula bránku. V ďalších minútach prvého polčasu diváci videli skôr medzišestnástkový futbal s minimom gólových príležitostí. Otvoriť skóre sa nepodarilo ani michalovskému obrancovi Carillovi, ktorý strelou spoza šestnástky v 21. minúte netrafil Slančíkovu bránku. Na skutočnosti, že prvý polčas nepriniesol ani jednu strelu na bránku, nič nezmenil ani pokus domáceho Turíka v 40. minúte.

Po zmene strán sa vo výhodnej pozícii pred Slančíkom ocitol domáci Niši, ale zle trafil loptu a gól domácich neprinieslo ani akrobatické zakončenie Koscelníka. Druhý polčas sa herne podobal na prvý a s pribúdajúcimi minútami bolo jasné, že dosiahnutý gól by jeho autorov nasmeroval k víťazstvu. V 75. minúte sa z neho už tešili domáci hráči, ale Sulleyov zásah neplatil pre ofsajd. Ďalšie minúty priniesli bojovný futbal na ťažkom teréne. Gólu sa diváci nedočkali ani v ďalších minútach.

Video

Podrobnosti

Dátum Čas League Sezóna
10. marca 2018 14:00 Fortuna liga 2017

Štadión

Mestský futbalový štadión Michalovce
P. O. Hviezdoslava 2240/5 071 01 Michalovce Slovakia

Výsledky

Klub1. polčas2. polčasGólyPK
MFK Zemplín Michalovce0000
Tatran Prešov0000