INFO k predaji vstupeniek

Vstupenky na prvý zápas Zemplína v novej sezóne si môžete zakúpiť prioritne cez internet prostredníctvom www stránky Ticketportal.sk. K dispozícii sú tieto typy vstupeniek: Plné vstupné, Ženy, Senior 62+ a Študenti od 15 rokov.

 

LINK na Ticketportal:

https://www.ticketportal.sk/event/MFK-Zemplin-FC-DAC-1904

 

V piatok 23.júla 2021 sa od 13:00 do 16:00 hod. uskutoční predpredaj vstupeniek aj klasickým spôsobom v pokladni pri sektore D4 na parkovisku od umelej trávy.

Počas týchto predajných hodín si môžete aj obnoviť vašu permanentku, ktorú ste niekde stratili. Každá permanentka je na meno a priezvisko, tzn. že permanentka vám bude obnovená na základe dokladu totožnosti a uhradení poplatku 5 eur za vystavenie novej kartičky.

Samozrejme vstup na štadión je podmienený nariadeniami, ktoré ste mali možnosť čítať v našich predchádzajúcich článkoch.

 

PREDPREDAJ VSTUPENIEK

na zápas 1.kola Fortuna ligy

MFK Zemplín Michalovce vs FC DAC 1904 Dunajská Streda

(Nedeľa – 25.júl 2021 od 17:00 hod.)

SA USKUTOČNÍ

23.7. Piatok   13:00 – 16:00 hod.

V POKLADNI PRI SEKTORE D4 NA PARKOVISKU OD UMELEJ TRÁVY

V prípade, že ste stratili svoju permanentku, tak si ju môžete v piatok na základe dokladu totožnosti za poplatok obnoviť.

Vstupenky sa potom budú dať zakúpiť až v deň zápasu, hodinu pred výkopom budú otvorené dve pokladne, jedna pri sektore C4 a druhá pri sektore D4.

Vstupenky cez ticketportal.sk si môžete zakúpiť do nedele do 17:00 hod.

PERMANENTKY SA PREDÁVAŤ NEBUDÚ!

 

Spolu sme Zemplín !!!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *