Macthday: Nitra – Zemplín

Milí fanúšikovia!

Dnes, teda v sobotu 22.mája 2021 sa pre sedem mužstiev končí sezóna. Po poslednom kole nadstavbových skupín sa rozhodne o tom, kto si ešte zahrá baráž o Európsku ligu a taktiež baráž o Fortuna ligu.

V poslednom kole bude našim súperom FC Nitra, ktorá v predchádzajúcom kole nevyhrala a zostupuje minimálne na rok do druhej ligy. Naši futbalisti, teda dnes od 19:00 hod. nastúpia na štadióne pod vrchom Zobor  proti FC Nitra. Stretnutie sa uskutoční už s divákmi, kapacita je 500 fanúšikov.

FC Nitra má po 31 kolách na konte 27 bodov za 7 výhier a 6 remíz a nachádza sa na spomínanom poslednom mieste bez možnosti posunúť sa v tabuľke vyššie. Trénerom Nitry je 42-ročný Michal Ščasný.

Zemplín a Nitra odohrali v doterajšej histórii vo Fortuna lige 11 vzájomných zápasov. Bilancia pre Zemplín je  celkom pozitívna, bilancia 5 víťazstiev, 5 remíz a len jedna prehra.

Najnebezpečnejším hráčom Nitry je bezpochyby Erik Jendrišek, bývalý reprezentant, ktorý posilnil Nitru pred začiatkom jari a už stihol aj dvakrát skórovať a na ďalšie dva góly prihral.

Predpokladaná zostava Zemplína:
Dráb – Magda, Soler, Vaško, Mendez, Bednár, Oshima, Žofčák, Popovits, Trusa, Tandir

FC Nitra – MFK Zemplín Michalovce

Fortuna liga 10.kolo – Skupina o udržanie, Sobota 22.mája 2021, od 19:00 hod., Rozhoduje: Peter Kráľovič.

Stretnutie sa uskutoční pred maximálne 500 divákmi. Stretnutie môžete sledovať od 18:55 hod. cez internet prostredníctvom www stránky Fortunaliga.tv

Zemplín do toho !!!

FOTO: Róbert Andrejov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *