Vojtko s ďalším štartom za repre

Slovenskí futbaloví reprezentanti do 21 rokov remizovali v druhom zápase prípravného turnaja Antalya Cup v Turecku s rovesníkmi zo Severného Macedónska 2:2, keď v závere zmazali dvojgólové manko. Zverenci trénera Jaroslava Kentoša zdolali v prvom zápase Uzbekistan do 23 rokov 2:0. Na Antalya Cupe sa ešte stretnú s rovesníkmi z Ukrajiny (29. marca, 17.00).

Slovensko 21 – Severné Macedónsko 21 2:2 (0:1)

Góly: 77. Iľko, 89. vlastný Krstevski – 24. Churlinov, 55. Radulovikj

SR 21: Belko – Suľa (64. Mihálek), Malý, Pišoja (46. T. Nemčík), Barbora (64. M. VOJTKO) – Nebyla (64. J. Bernát), Múdry (64. Pokorný), D. Potoma (64. Gono) – M. Kmeť (64. Iľko), Gerebenits (64. Kadák), Goljan (80. Kaprálik)

Mário Auxt, asistent trénera SR 21: „Do zápasu sme vkročili aktívne, do 20. minúty sme boli lepšie mužstvo, ale vo finalizácii sme neboli dôslední. Utlmil nás inkasovaný gól. Od druhého polčasu sme sa snažili byť opäť aktívni, boli sme silnejší na lopte, lenže po štandardnej situácii sme dostali gól na 0:2. Potom sme prestriedali a noví hráči oživili hru. Chceli sme ísť za víťazstvom, čo sa nám takmer podarilo. Snažili sme sa hrať futbal. V týchto zápasoch chceme vidieť čo najviac hráčov, aby sme ich vedeli zhodnotiť a pripraviť do ďalších kvalifikačných či prípravných zápasov.“

Zdroj: TASR

Foto: futbalsfz.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *