Mikulášsky dar Zemplína rodine v núdzi

V sobotu 5. decembra pred zápasom so Žilinou (1:1) sa náš klub rozhodol pomôcť ľuďom v núdzi. Sumou 400 eur sme obdarovali pani Janu Šefarová, ktorú životný osud poriadne skúša. Pani Šefarová je nezamestnaná matka s dvoma deťmi. Žijú v skromných pomeroch, preto sme sa im rozhodli pomôcť. Šek na 400 eur darovali známa moderátorka Janka Hospodárová, člen predstavenstva klubu a zároveň aj viceprimátor mesta Jozef Sokologorský, zástupca mládeže Martin Nebesník a kapitán MFK Zemplín Michalovce Igor Žofčák.

Video

K veľmi peknej myšlienke sa odhodlal michalovský futbalový klub Zemplín Michalovce. V sobotu 5. decembra pred zápasom so Žilinou (1:1) sa klub rozhodol pomôcť ľuďom v núdzi. Sumou 400 eur obdarovali pani Janu Šefarovú, ktorú životný osud poriadne skúša. Tá teda dostala pekný mikulášsky darček!

Pani Šefarová je nezamestnaná matka s dvoma deťmi. Žijú v skromných pomeroch. Šek na 400 eur darovali známa moderátorka Janka Hospodárová, člen predstavenstva klubu a zároveň aj viceprimátor mesta Jozef Sokologorský, zástupca mládeže Martin Nebesník a kapitán MFK Zemplín Michalovce Igor Žofčák. „Na úrovni mesta túto pani poznáme už dlhšie. Pomohli sme jej už viackrát, teraz sme sa jej rozhodli pomôcť aj týmto spôsobom,“ rozhovoril sa Jozef Sokologorský, ktorý je viceprimátorom mesta a zároveň aj členom predstavenstva mestského futbalového klubu. Najvýchodnejší fortunaligista chce v tomto smere pomáhať aj naďalej. „Bavili sme sa o tom, že to budeme robiť určite častejšie,“ dodáva druhý muž mesta Michalovce.  

FOTO

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *