Zvýhodnený balíček vstupeniek na Zemplín

Balíček vstupeniek na zvyšných 5 domácich zápasov Zemplína za zvýhodnenú cenu

Pre všetkých fanúšikov, ktorí nemajú permanentku na túto sezónu ale chcú vidieť Zemplín a zároveň aj niečo ušetriť, sme si v pripravili špeciálnu akciu na zostávajúcich 5 domácich zápasov Zemplína v tejto sezóne. Zemplín túto sezónu prekonáva historické rekordy a zlepšuje sa od zápasu k zápasu.

 

Výsledkom tvrdej práce na tréningoch pod taktovkou trénerského tria Šoltis – Majoroš – Rodák sú skvelé výkony našich chlapcov, ktorí sa v tejto sezóne prebojovali medzi šesť najlepších tímov Fortuna ligy a v Skupine o titul si zahrajú proti zvyšnym piatim najlepším futbalovým mužstvám na Slovensku. Na Zemplín pricestuje dokonca dvakrát 7-násobný majster Slovenska – MŠK Žilina, ktorý už dlhodobo predvádza pekný ofenzívny futbal s hráčmi zo svojej akadémie.

 

8-násobný majster Slovenska a taktiež víťaz PVP z roku 1969, azda najslávnejší Slovenský klub ŠK Slovan Bratislava privítame v poslednom domácom zápase pod umelým osvetlením 18.mája 2019. Ešte sme nad ním doteraz nevyhrali. Čo nebolo môže byť v máji!?

 

Taktiež ešte privítame 2-násobného majstra Slovenska MFK Ružomberok a taktiež Dunajskú Stredu, ktorá prežíva na žitnom ostrove futbalovú renesanciu vo forme budovania štadióna, akadémie a futbalového zázemia pre svoj klub.

Dohromady uvidíme teda 5 najkvalitnejších futbalových zápasov v rámci východného Slovenska túto jar určite! Musíš byť pri tom!

Najprv si zmeriame sily v odvete o historický postup do Finále Slovenského pohára vo futbale so Žilinou. Z prvého zápasu sme si priviezli cennú remízu 1:1. A potom nás čakajú ešte štyri domáce zápasy v Skupine o Titul s mužstvami Dunajská Streda, MŠK Žilina, MFK Ružomberok a ŠK Slovan Bratislava.

 

Rozpis zvyšných 5 domácich zápasov Zemplína v sezóne 2018/2019:

17.apríl – SP – Zemplín vs MŠK Žilina (odveta Sl. pohára vo futbale), 17:00 hod.
20.apríl – FL – Zemplín vs DAC Dunajská Streda – 5.kolo Skupiny o titul, 17:00 hod.
27.apríl – FL – Zemplín vs MŠK Žilina – 6.kolo Skupiny o titul, 17:00 hod.
11.máj – FL – Zemplín vs MFK Ružomberok – 8.kolo Skupiny o titul
18.máj – FL – Zemplín vs ŠK Slovan Bratislava – 9.kolo Skupiny o titul

Na všetky tieto domáce zápasy Zemplína sme pripravili balíček vstupeniek na KRYTÚ tribúnu za zvýhodnenú cenu len 24 eur!

Za 24 € dostanete 5 vstupeniek na tieto spomínané zápasy. Ak by ste si mali kupovať vstupenky na krytú tribúnu osobitne na každý zápas, tak vás vstupenky vyjdú na 35 €. Vstupenky budú na to isté sedadlo na všetkých 5 zápasov.

Takže ak si zakúpite naraz všetkých 5 vstupeniek tak ušetríte až 11 eur. V percentuálnom vyjadrení ušetríte viac ako 30 %.V podstate zaplatíte len za tri zápasy Skupiny o titul; a semifinále Slovnaft Cupu so Žilinou a zápas so Slovanom máte vlastne ZADARMO!!! No, nekúp to!

 

Kedy a kde sa dá zakúpiť Balíček 5 vstupeniek?

Balíček 5 vstupeniek na zvyšné domáce zápasy Zemplína v tejto sezóne za zvýhodnenú cenu 24 € si môžete zakúpiť LEN v pokladni na štadióne pri sektore D4 na parkovisku od umelej trávy v tieto dva dni:

Streda 10.4. od 13:00 do 16:00 hod.
Utorok 16.4. od 13:00 do 16:00 hod.

Balíček 5 vstupeniek sa NEBUDE dať zakúpiť cez internet ani v deň prvého zápasu. Len v tieto dva dni v pokladni pri štadióne. Ďakujeme za pochopenie.

 

Pokladňa pri sektore D4 na parkovisku od tréningového ihriska s umelou trávou pri štadióne

Kedy a kde sa budú dať zakúpiť vstupenky na Slovenský pohár vo futbale?

Zemplín vs Žilina, Streda 17.4.2019, 17:00 hod. 2.zápas Semifinále

Ceny vstupeniek:
Dospelý muž – 3 €
Zľavnené vstupenky:
ZŤP, Seniori, Ženy,  Študenti od 15 rokov, Deti nad 120 cm do 15 rokov – 1 €
Deti do 120 cm – Zadarmo (je potrebné v pokladni si vypýtať vstupenku s nulovou hodnotou)

Predpredaj cez internet
Nezľavnené vstupenky v hodnote 3 € si je možné zakúpiť cez internet prostredníctvom www stránky predpredaj.sk od Pondelka 8.apríla 2019 od 12:00 hod. do Stredy 17.apríla 2019 do 16:00 hod.
Link na Predpredaj.sk:
(doplníme v pondelok 8.4.2019 o 12:00 hod.)

Predpredaj v pokladni pri štadióne:
Nezľavnené aj zľavnené vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji na štadióne v pokladni pri sektore D4 na parkovisku od tréningového ihriska s umelou trávou v tieto dva dni:

Streda 10.4. od 13:00 do 16:00 hod.
Utorok 16.4. od 13:00 do 16:00 hod.

Pred zápasom:
Vstupenky na zápas semifinále Zemplína so Žilinou sa budú dať zakúpiť tiež v deň zápasu, teda v Stredu 17.apríla v pokladniach pri štadióne od 16:00 hod. Výkop stretnutia je o 17:00 hod.

 

Kedy a kde sa budú dať zakúpiť vstupenky na Fortuna ligu – Skupina o titul?

Predpredaj cez internet
Vstupenky si budete môcť zakúpiť cez internet prostredníctvom www stránky predpredaj.sk vždy od začiatku týždňa v ktorom sa hrá domáci zápas. Budeme informovať na www stránke.

Predpredaj v pokladni pri štadióne:
Taktiež bude prebiehať v piatok pred domácim zápasom fyzický predpredaj zľavnených vstupeniek v pokladni pri sektore D4 od 13:00 do 16:00 hod. Budeme informovať pred každým zápasom.

Pred zápasom:
Ďalšou možnosťou zakúpiť si vstupenky bude v deň zápasu v pokladniach pri štadióne. Pokladne sa otvárajú vždy hodinu pred výkopom.

Informácie o cenách vstupeniek

Plán štadióna MFK Zemplín Michalovce

 

Ceny vstupeniek na Fortuna ligu – Skupina o titul 2018/2019

Kryté tribúny – 8 €
Nekryté tribúny – 5 €

Na nekryté tribúny sa dajú uplatniť rôzne zľavy:
Seniori, Študenti od 15 rokov – 2 €
ZŤP, Ženy, Deti nad 120 cm do 15 rokov – 1 €
Deti do 120 cm – Zadarmo (je potrebné v pokladni si vypýtať vstupenku s nulovou hodnotou)

Do pozornosti dávame pre rodičov s deťmi Rodičovskú tribúnu (sektor B9-B10), na ktorú je zvýhodnené vstupné a do tohto sektora majú povolený vstup len rodičia s deťmi a mládež.
Dospelý muž – 3 € (môže vstúpiť do tohto sektora len v sprievode dieťaťa)
Ženy, Deti nad 120 cm a do 15 rokov – 1 €
Študenti od 15 rokov – 2 €
Deti do 120 cm – Zadarmo (je potrebné v pokladni si vypýtať vstupenku s nulovou hodnotou)

Ceny vstupeniek na 2.zápas semifinále Slovenského pohára
Zemplín vs Žilina, Streda 17.4.2019, 17:00 hod.

Na tento zápas je stanovené jednotné vstupné na všetky tribúny (kryté aj nekryté) v hodnote LEN 3 €. Taktiež sú k dispozícii aj zľavnené vstupenky, ktoré takisto platia aj na kryté tribúny. Na tento pohárový zápas sa nevzťahuje permanentka na aktuálnu sezónu.
Ceny vstupeniek:

Dospelý muž – 3 €
Zľavnené vstupenky:
ZŤP, Seniori, Ženy,  Študenti od 15 rokov, Deti nad 120 cm do 15 rokov – 1 €
Deti do 120 cm – Zadarmo (je potrebné v pokladni si vypýtať vstupenku s nulovou hodnotou)

(fotografie: Robert Andrejov)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *