Starší dorastenci na jar stále neporazení

Už sedem zápasov za sebou neprehrali starší dorastenci (U19). Žlto-modrí zabodovali aj v súboji so štvrtou Podbrezovou, s ktorou na vlastnej umelej tráve remizovali 1:1. Zverenci trénera Branislava Sokoliho si vďaka zisku ďalšieho bodu opäť polepšili v tabuľke, keď sa posunuli už na ôsmu priečku.

V príjemnom slnečnom počasí sa pri Laborci hral vyrovnaný medzišestnástkový futbal. Horehronci potvrdili, že nie náhodou sú v hornej časti tabuľky. V prvom polčase diváci gól nevideli, za to v druhom už áno. Len po dvoch minútach pobytu na ihrisku poslal Michalovčanov do vedenia striedajúci Kurminowski, pre ktorého to bol už siedmy presný zásah za dorastencov v jarnej časti. Keď sa už zdalo, že Zemplínčania zaknihujú štvrté víťazstvo v rade, prekonal v 82. minúte gólmana Drába Caban, ktorý rozhodol o tom, že body sa budú deliť.

MFK Zemplín Michalovce – FK Železiarne Podbrezová 1:1 (0:0)

Góly: 54. Kurminowski – 82. Caban

MFK ZEMPLÍN: T. Dráb – P. Novák, D. Špak, Gužiňák – R. Begala – Vojtovič, Harutyunyan, D. Saxa (52. M. Bednár, 73. M. Trusa), M. Vojtko – M. Vaško (52. Kurminowski), Jakubov

Najbližší program MFK Zemplín U19:

Sobota 14. apríla o 11.00 hod.: Nitra – Michalovce (24. kolo)

Nedeľa 22. apríla o 11.00 hod.: Michalovce – Senica (25. kolo)

Nedeľa 29. apríla o 11.00 hod.: Michalovce – Prešov (26. kolo)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *