Stretnutie s Trenčínom sa prekladá

Vážení fanúšikovia!

Vzhľadom k tomu, že od včera do dnešného dopoludnia pršalo, sa tieto výdatné dažde podpísali pod to, že hracia plocha bola hodinu pred výkopom nespôsobilá k odohratiu stretnutia.Ihrisko nedokázalo po skončení dažďov vsiaknuť také množstvo vody a v čase výkopu boli na ihrisku mláky, ktoré zabraňovali plynulému pohybu lopty po trávniku. Tento ťažký terén by zvyšoval aj riziko zranení v osobných súbojoch a zdravie hráčov je na prvom mieste. Rozhodnutie o preložení zápasu padlo o 14:00 hod. z úst hlavného rozhodcu Marhefku, ktorý sa po niekoľkých minútach s loptou na ihrisku rozhodol, že stretnutie sa dnes, teda v sobotu 18.11.2017 neodohrá.

Po rozhodnutí hlavného rozhodcu obaja tréneri akceptovali rozhodnutie a po vzájomnej dohode oboch klubov sa dozvieme nový termín stretnutia MFK Zemplín Michalovce vs AS Trenčín po zasadnutí ÚLK.

Vstupenky na tento zápas, ktoré ste si zakúpili v predpredaji (v pokladni alebo cez predpredaj.sk) ostávajú v platnosti na náhradný termín stretnutia. Samozrejme je možné aj vrátenie peňazí za zakúpené vstupenky.

Ospravedlňujeme sa všetkým fanúšikom, ktorí merali cestu na štadión, aby povzbudili Zemplín. Ďakujeme za pochopenie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *