20-tisícová strela na Zemplíne

Súťaž prebehne v 10. kole Fortuna ligy na našom štadióne v zápase proti Spartaku Trnava. Princíp súťaže bude podobný ako minulú sezónu, namiesto koša na bránke však budú strelci strieľať na plachtu s výrezmi.

Súťažiaci sa budú registrovať pri promostolíku s brandingom 20tisícovej strely, ktorý umiestnime v blízkosti vchodu na štadión spolu s našimi hosteskami. Zapojiť sa môžu len súťažiaci starší ako 18 rokov. Zo všetkých registrovaných do 15 minúty zápasu vyberieme 5 „výhercov“ do súťaže a následne ich kontaktujeme .

Všetci piati exekútori budú automaticky odmenení stávkovým kreditom 30 EUR od Fortuny. Každý z nich bude mať k dispozícii 30 sekúnd a 5 pokusov z jedenástkového bodu, aby loptu trafil do výrezov na plachte umiestnenej na bránke. Pri otvoroch sú sumy s okamžitou výhrou. Ak ich súťažiaci trafí, vyhráva cifru uvedenú pri otvore (do jedného otvoru môže trafiť len raz, t. j. ak trafí do otvoru s označením 100 eur trikrát, tak získa iba 100 eur, nie 300). Ak trafí do otvorov s hodnotami napr. 100, 30 a 500 dostáva okamžitú cenu v hodnote 630€ +30 € za účasť.

Ak sa súťažiacemu podarí trafiť do všetkých otvorov, získa 680 EUR a podiel na celkovej výhre 20.000 EUR, ktorá sa bude rozdeľovať po poslednom 33. kole fortunaligového ročníka 2017/18 medzi všetkých úspešných strelcov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *