Sezóna družstva U13 v skratke

Pokračujeme v sérii hodnotení sezóny jednotlivých celkov michalovského MFK Zemplín. Dnes si posvietime na družstvo mladších žiakov U13, ktoré obsadilo v prvej lige skupine Východ tretiu priečku.

Sezóna mladších žiakov MFK Zemplín v skratke – I. liga U13 skupina Východ 2016/17:

1. kolo: Poprad – Michalovce 3:12 (1:10), góly: Rybovič, Žabinský, Dulák – R. Balog 4, Toma 2, Bujňaček, Z. Záhradník, M. Gadžo, Tancoš, N. Matta, J. Béreš

2. kolo: Michalovce – Prešov 2:10 (0:7), M. Gadžo, N. Matta – J. Štefaník 3, Demjanovič 2, Ivanko, J. Jakubko, Strachan, M. Horvát, Cisko

3. kolo: Vranov nad Topľou – Michalovce 3:13 (2:6), Sturzer, Henderson, Babjačok – R. Balog 4, N. Matta 2, Holp 2, D. Kornúc, Z. Záhradník, Tobiáš, J. Béreš, Tancoš

4. kolo: Michalovce – Bardejov 19:2 (5:0), R. Balog 3, Michalov 3, S. Vrabeľ 3, Tancoš 3, N. Matta 2, Baňas 2, Z. Záhradník, M. Macko, J. Béreš – Ripič 2

5. kolo: Trebišov – Michalovce 3:19 (0:10), V. Doboš 2, Himaľ – R. Balog 6, N. Matta 3, S. Vrabeľ 2, Michalov 2, Tancoš 2, Baňas, M. Sabol, D. Kornúc, Z. Záhradník

6. kolo: Michalovce – VSS Košice 2:13 (2:7), M. Sabol, Z. Záhradník – Bortoli 3, R. Karafa 3, Segeďa 2, J. Forgáč 2, Sabolčík, Čuchta, Drenka

7. kolo: Snina – Michalovce 2:2 (2:0), Kroka, Prokop – S. Vrabeľ, Tobiáš

8. kolo: Michalovce – Spišská Nová Ves 7:5 (3:1), Tancoš 4, Michalov, F. Raška, Tobiáš – Farkašovský 2, Smorada 2, Lesnický

9. kolo: Stropkov – Michalovce 1:4 (0:1), F. Bodnár – R. Balog 2, Tancoš, Musak

10. kolo: Michalovce – Poprad 9:2 (2:2), Tancoš 3, S. Vrabeľ 2, Tobiáš, N. Matta, A. Elizeuš, Musak – S. Kučera 2

11. kolo: Prešov – Michalovce 7:4 (5:2), J. Jakubko 4, Demjanovič 2, Bilas – Tancoš, R. Balog, Bujňaček, Koťo

12. kolo: Michalovce – Vranov nad Topľou 25:3 (4:2), Tancoš 6, N. Matta 6, R. Balog 4, Koťo 3, Bujňaček 2, Michalov, M. Chovanec, Musak, Z. Záhradník – Durkaj, Babjačok, Krupa

13. kolo: Bardejov – Michalovce 5:9 (2:3), S. Pecha, Lazor, Š. Kukulský, Labaš, Hadváb – Tobiáš 3, Tancoš 2, A. Elizeuš, N. Matta, Bujňaček, Baňas

14. kolo: Michalovce – Trebišov 11:1 (5:0), Koťo 3, Michalov 3, Tancoš, S. Vrabeľ, Baňas, Musak, F. Raška – Migaľ

15. kolo: VSS Košice – Michalovce 7:3 (1:1), Karafa 2, Bortoli 2, Drenka, Seliga, J. Forgáč – Bujňaček, M. Poprik, S. Vrabeľ

16. kolo: Michalovce – Snina 2:0 (2:0), Michalov, S. Vrabeľ

17. kolo: Spišská Nová Ves – Michalovce 7:4 (1:2), Bango 2, Fabíny 2, Farkašovský, S. Horváth, D. Tancoš – Koťo, S. Vrabeľ, Michalov, D. Kornúc

18. kolo: Michalovce – Stropkov 11:6 (5:1), Michalov 3, Tancoš 3, N. Matta 2, M. Poprik, Koťo, S. Vrabeľ – M. Gajdoš, Malačina, Konár, B. Danko, Ľuľa

Konečná tabuľka po základnej časti

1 logo 1. FC TATRAN Prešov 18 18 0 0 216 : 29 54 27
2 logo FC VSS Košice 18 16 0 2 196 : 34 48 21
3 logo MFK Zemplín Michalovce 18 12 1 5 158 : 79 37 10
4 logo FK Poprad 18 9 0 9 156 : 98 27 0
5 logo FK Spišská Nová Ves 18 9 0 9 110 : 136 27 0
6 logo MŠK Tesla Stropkov 18 7 0 11 107 : 141 21 -6
7 logo Partizán Bardejov 18 6 0 12 61 : 172 18 -9
8 logo MFK Vranov nad Topľou 18 6 0 12 109 : 175 18 -9
9 logo MFK Snina 18 5 2 11 61 : 80 17 -10
10 logo SLAVOJ Trebišov 18 0 1 17 45 : 275 1 -26

Sezóna mladších žiakov MFK Zemplín v skratke – I. liga U13 nadstavbová skupina 2016/17:

1. kolo: Poprad – Michalovce 5:3 (4:2), Tybor 2, Vaľko, Biskup, Rybovič – R. Balog 2, Bujňaček

2. kolo: Michalovce – Prešov 1:7 (1:1), Bujňaček – Strachan 2, Nehila, J. Štefaník, Ivanko, Jurek, Demjanovič

3. kolo: Vranov nad Topľou – Michalovce 2:4 (2:3), Rozkoš, Babjačok – A. Elizeuš 3, Tancoš

4. kolo: Michalovce – Bardejov 8:1 (6:1), Michalov 2, S. Tobiáš, Koťo, Tancoš, S. Vrabeľ, J. Marjov, N. Matta – Hadváb

5. kolo: Trebišov – Michalovce 2:29 (0:13), J. Takáč, V. Doboš – M. Macko 7, Koťo 4, Tancoš 4, Baňas 4, M. Poprik 2, N. Matta 2, S. Tobiáš 2, Záhradník, Florián, D. Kornúc, Michalov

6. kolo: Michalovce – VSS Košice 4:15 (1:5), Pešta 3, Tancoš – Bortoli 5, Segeďa 4, Čuchta 2, J. Forgáč, Goleňa, Drenka, Sabolčík

7. kolo: Snina – Michalovce 2:6 (0:5), Lajtár, Kroka – A. Elizeuš 2, R. Balog, D. Kornúc, M. Poprik, Michalov

8. kolo: Michalovce – Spišská Nová Ves 2:1 (1:1), Toma, N. Matta – Bango

9. kolo: Stropkov – Michalovce 1:1 (0:1), F. Bodnár – M. Chovanec

Konečná tabuľka

1 logo 1. FC TATRAN Prešov 27 25 1 1 294 : 59 76 37
2 logo FC VSS Košice 27 25 0 2 315 : 51 75 36
3 logo MFK Zemplín Michalovce 27 17 2 8 216 : 115 53 14
4 logo FK Poprad 27 16 0 11 242 : 145 48 6
5 logo FK Spišská Nová Ves 27 12 1 14 148 : 174 37 -2
6 logo MŠK Tesla Stropkov 27 10 1 16 141 : 199 31 -11
7 logo MFK Snina 27 9 3 15 113 : 136 30 -12
8 logo MFK Vranov nad Topľou 27 9 1 17 145 : 240 28 -14
9 logo Partizán Bardejov 27 7 0 20 89 : 249 21 -18
10 logo SLAVOJ Trebišov 27 0 1 26 65 : 400 1 -41

Káder MFK Zemplín:*

Hráči: Filip Mišina, Michal Sabol (2 góly), Giorgio Fešovič – Zoran Záhradník (7), Jakub Béreš (3), Filip Florián (1), Matej Pešta (3), Marián Poprik (5), Roland Balog (27), Marcel Tancoš (35), Dávid Koťo (14), Samuel Tobiáš (10), Marek Gadžo (2), Matúš Macko (8), Norbert Matta (23), Matej Ščerbák, Ján Baňas (9), Samuel Vrabeľ (14), Dávid Kornúc (5), Alex Michalov (19), Matúš Chovanec (2), Adam Elizeuš (7), Tobias Bujňaček (8), Artur Musak (4), Jaroslav Holp (2), Filip Raška (2), Jaroslav Gomboš, Marko Kotora, Ján Samuel Béreš, Boris Sninský, Tóbiás Pestuch, Jakub Kračunik, Roland Toma (3), Jakub Marjov (1)

Tréneri: Ján Gajdoščík, asistenti Csaba Balog, Juraj Čižmár

*uvádzame mená iba tých hráčov, ktorí si na svoje konto pripísali minimálne jeden štart

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *