Zvyšné zápasy už len u súperov

Zostávajúce zápasy našej najvyššej futbalovej súťaže Fortuna ligy odohrá družstvo Michaloviec už len na ihriskách súperov. Predpokladaná rekonštrukcia hracej plochy sa kvôli zmenám technického riešenia (elektrické vyhrievanie trávnika sa zmenilo na teplovodné vyhrievanie) a s tým spojená projektová dokumentácia a schvaľovací proces, sa posúva na mesiace máj – jún 2017. Zvyšné tri domáce stretnutia sme mali odohrať s Dunajskou Stredou (22.4.), so Žilinou (6.5.) a so Slovanom Bratislava (27.5.).

Po skúsenosti so zápasom s Ružomberkom v Žiline, na ktorý došla najnižšia návšteva v histórii ligy, je rozumnejšie odohrať zvyšné zápasy na ihriskách súperov, kde bude zaručená lepšia divácka návšteva. Únia ligových klubov na svojom zasadnutí odsúhlasila klubu MFK Zemplín Michalovce odohrať zostávajúce stretnutia sezóny 2016/2017 na ihriskách súperov, aj vzhľadom k tomu, že po odstúpení Myjavy v tomto prípade nebude narušená regulárnosť zostávajúcich tímov a snažíme sa vyjsť v ústrety fanúšikom aspoň jedného mužstva.

Na všetky tieto „tri domáce“ zápasy majú držitelia permanentiek na Zemplín na túto sezónu vstup povolený do sektorov, vyhradených podľa pokynov usporiadateľa. V prípade nášho najbližšieho „domáceho“ zápasu s Dunajskou Stredou, je potrebné, aby sa držiteľ permanentky nahlásil na e-mail: scobik@mfkzemplin.sk do soboty 12:00 hod. že sa tohto stretnutia zúčastní, lebo len jeden vstup bude vyhradený pre permanentkárov Zemplína.

MFK Zemplín Michalovce si uvedomuje, že zostáva zaviazaný fanúšikom Zemplína, ktorí si zakúpili permanentky. Odškodnenie za neodohrané zápasy na domácom ihrisku bude prebiehať po skončení aktuálnej sezóny nasledovnými spôsobmi

  1. Zľavou pri nákupe permanentky na nasledujúcu sezónu 2017/2018 (vo výške predmetného typu permanentky a s tým súvisiacou cenou za neodohrané zápasy jarnej časti 2017)
  2. Výmenou za vstupenky na vybrané zápasy jesennej časti sezóny 2017/2018 (vo výške predmetného typu permanentky a s tým súvisiacou cenou za neodohrané zápasy jarnej časti 2017)
  3. Vrátenie pomernej čiastky z ceny permanentky na Fortuna ligu zakúpenú na krytú alebo nekrytú tribúnu v hodnote 60 € resp. 40 €. Fanúšikovia budú za 5 neodohraných zápasov z naplánovaných 16, finančne odškodnení.
  4. Fanúšikovia, ktorí nebudú chcieť využiť ani jednu z týchto možností sa stávajú dobrovoľnými darcami a podporovateľmi klubu, za čo im klub veľmi pekne ďakuje. Tieto prostriedky sa použijú na ďalší rozvoj mládežníckeho futbalu a akadémie Zemplína.

Ďakujeme za pochopenie.

MFK Zemplín Michalovce

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *