Neseď doma a príď podporiť Zemplín!

Neseď doma a príď podporiť svoj Zemplín Michalovce, mesto v ktorom si sa narodil(a) a žiješ!

Dnes odohrá náš Zemplín prvý semifinálový zápas Slovenského pohára.  V priebehu troch rokov má toto mladé mužstvo na dosah ďalší historický úspech. Najprv to bolo víťazstvo v druhej lige a postup do najvyššej súťaže a teraz to je dvojzápas semifinále Slovenského pohára.

Celkové víťazstvo je blízko, ale zároveň aj strašne ďaleko. Čaká nás dvojzápas so Slovanom Bratislava, ktorý ho vyhral 6 krát v jeho 23 ročnej histórii. Naši chlapci si uvedomujú, že súper je papierovo lepší, ale už niekoľko krát sme sa na Zemplíne presvedčili, že papier neznamená veľa. Víťazstva nad Trenčínom, Žilinou a ďalšími „papierovo“ silnejšími súpermi len potvrdzujú, že fanúšik je na Zemplíne dvanástym hráčom, ktorý ženie svoje mužstvo za víťazstvom za každého stavu bez ohľadu na súpera. A naši chlapci si to uvedomujú, hrať pred zaplneným domácim štadiónom je proste to najlepšie čo môže futbalista zažiť, a dnes Ťa bude potrebovať o to viac!

Známa pravda hovorí, že futbal nemá logiku a lopta je guľatá. Veríme, že my ako fanúšikovia dnes uvidíme nádherné futbalové divadlo, ktoré nám predvedie 11 hráčov v žltých dresoch so šťastným koncom pre nás.

Chlapci majú o motiváciu postarané, veď stačí „vyhrať“ len tri zápasy a v lete by hrali predkolo Európskej ligy, čo by bol v takom krátkom čase opäť ďalší historický úspech. Ale nepredbiehajme.

Viac ako 60 % predaných vstupeniek v predpredaji hovorí jasne, že fanúšik Zemplína je hladný po futbale, a že chce byť pri tomto historickom zápase.

Nasadenie, obetavosť, disciplína, koncentrovanosť, nekompromisnosť v osobných súbojoch, chladná hlava pri zakončení ale aj pokora, toto sú základné pravidla pre tento dvojzápas pre našich futbalistov, ktorým k naplneniu spoločného sna musíme pomôcť svojimi rukami a hlasivkami dnes štvrtého štvrtý o štvrtej na štadióne Zemplína!

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Len spolu sme Zemplín !!!

Vstupenky si budete môcť zakúpiť aj dnes 4.4. pred zápasom. Pokladne budú otvorené od 14:30 hod. Výkop zápasu je o 16:00 hod.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *