Štartuje predpredaj permanentiek na novú sezónu

Od novej sezóny sa znižujú ceny permanentiek na Fortuna ligu. Cena permanentky na krytú tribúnu sa znížila na 60 € a na nekrytú tribúnu na 40 €

Nový ročník najvyššej futbalovej súťaže je pred nami. Náš Zemplín odohrá v nasledujúcej sezóne Fortuna ligy 16 domácich zápasov, 9 na jeseň a 7 na jar. Od novej sezóny sme sa rozhodli upraviť schému a ceny vstupeniek a permanentiek, aby sme vyšli v ústrety fanúšikom a zaviedli v miestach na sedenie poriadok. Pri zakúpení permanentky alebo vstupenky na krytú ale aj nekrytú tribúnu je garancia miesta na sedenie. Každá vstupenka bude jedinečná s označením zápasu, sektoru, radu a miesta na sedenie. Taktiež prichádzame s novinkou Permanentiek pre držiteľov Senior kariet.

Permanentky

Od novej sezóny sa upravujú ceny permanentiek smerom nadol. Fanúšikovia, ktorí mali minulú sezónu zakúpenú permanentku, si ju kúpia tento rok lacnejšie o 10 €. Cena permanentky na krytú tribúnu sa znížila na 60 €. A na nekrytú tribúnu na 40 €. Túto sezónu sme sa pri rozhodovaní o cenách permanentiek rozhodli dať dôraz na verných fanúšikov Zemplínu, ktorí pravidelne chodili, chodia a budú chodiť na Zemplín. Pri zakúpení permanentky na krytú tribúnu ich v priemere vyjde jeden zápas na 3,75 €. Pri zakúpení permanentky na nekrytú tribúnu dokonca len 2,50 €.

„Týmto krokom by sme chceli primäť našich fanúšikov, aby si kúpili permanentku, keďže je to najpohodlnejší spôsob na rozdiel od kupovania jednorazových vstupeniek v predpredaji, poprípade v pokladniach pred zápasom. A taktiež aj najvýhodnejší, keďže priemerná cena za jeden zápas je oveľa nižšia ako cena akejkoľvek nezľavnenej jednorazovej vstupenky.“

Sektory vyhradené pre permanentky:

Permanentky na krytú tribúnu zahrňujú sektory A1 a A2, B2 a B3.

Permanentky na nekrytú tribúnu zahrňujú sektory B10 a C2.

Výpočet: Pri osobitnom kupovaní vstupeniek na krytú tribúnu na každý zápas, by ste zaplatili dohromady na konci sezóny 110 €. Pri zakúpení permanentky na krytú tribúnu ušetríte až 50 €, keďže cena permanentky na krytú tribúnu sa znížila zo 70 € na 60 €!  A teda reálne, tak za jeden zápas zaplatíte 3,75 € a máte garanciu rovnakého miesta počas celej sezóny.

Pri osobitnom kupovaní vstupeniek na nekrytú tribúnu na každý zápas, by ste zaplatili dohromady na konci sezóny 78 €. Pri zakúpení permanentky na krytú tribúnu ušetríte až 38 €, keďže cena permanentky na krytú tribúnu sa znížila z 50 € na 40 €!  A teda reálne, tak za jeden zápas zaplatíte 2,50 € a máte garanciu rovnakého miesta počas celej sezóny.

Senior permanentka

Držitelia Senior kariet mesta Michalovce si môžu zakúpiť permanentku na nekrytú tribúnu v hodnote 20 €. Oproti osobitnému kupovaniu vstupeniek na každý zápas v hodnote 2 € (16 domácich zápasov = 32 €) sa ušetrí 12 €.

Začiatok predaja Permanentiek             

Predaj permanentiek na novú sezónu 2016/2017 začína v stredu 6. júla 2016. Permanentky si môžete zakúpiť na sekretariáte klubu počas úradných hodín, na Hviezdoslavovej ulici č.5, Michalovce.

Vstupenky

Ceny vstupeniek na domáce zápasy MFK Zemplín Michalovce v sezóne 2016/2017:

I. kategória – 7 zápasov

Zápasy s mužstvami: Trenčín, Žilina, Slovan Bratislava, Trnava, Prešov

6 €  – nekrytá tribúna

8 € – krytá tribúna

II. kategória – 9 zápasov

Zápasy s mužstvami: Myjava, Dunajská Streda, Podbrezová, Zlaté Moravce, Ružomberok, Senica

4 € – nekrytá tribúna

6 € – krytá tribúna

Ceny jednorazových vstupeniek I. kategórie sa zvýšili, ale v prípade zakúpenia permanentky na krytú tribúnu ušetríte až 50 €! Pri kúpe permanentky na nekrytú tribúnu ušetríte 38 €. A priemerne vás jeden zápas bude stáť 2,50 €. Už nikto nemôže povedať, že ceny za prvoligový futbal v Michalovciach sú vysoké.

Zľavnené vstupenky:

2 € – držitelia Senior kariet mesta Michalovce

1 € – ZŤP, ženy, deti do 150 cm

zadarmo – deti do 120 cm

Pozn.: Na každý zápas bude vyhradených 150 vstupeniek na nekrytých tribúnach pre zľavnené vstupné. Vstupenky sa budú dať zakúpiť v predpredaji na sekretariáte klubu. Po vyčerpaní tejto kapacity sa budú dať zakúpiť už len nezľavnené vstupenky.

Vstupenky na prvý zápas sezóny

1.kolo – MFK Zemplín Michalovce vs AS Trenčín, Sobota 16. júla 2016 – o 19.00 hod.

Vstupenky na prvý zápas sezóny s majstrovským AS Trenčín (I. kategória) budú dané do predpredaja v pondelok 11. júla 2016 na sekretariáte klubu, na Hviezdoslavovej ulici č.5 Michalovce.

Pozn.: Všetky ceny sú uvedené s DPH.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *