Starší dorastenci nevyužili presilovku ani penaltu

V poslednom zápase sezóny zaknihovali na domácom ihrisku bezgólovú remízu s družstvom zo Senca.

Starší dorastenci MFK Zemplín Michalovce sa v sobotu popoludní rozlúčili s prvoligovou sezónou 2015/16. V záverečnom stretnutí ročníka sa na domácom ihrisku rozišli zmierlivo so Sencom, s ktorým zaknihovali bezgólovú remízu. Bol to priamy súboj o piatu priečku. Keďže Zemplínčanom stačila na spečatenie tejto pozície aj remíza, vybojovali si piate miesto práve oni, čím zopakovali umiestnenie spred roka.

V letnom počasí sa na hlavnom ihrisku štadióna MFK Zemplín hral medzišestnástkový súboj, v ktorom v prvom dejstve zaujala jedine veľká šanca domáceho Lukáča, ktorého vychytal senecký gólman Deák. Tesne pred odchodom do kabín zoťal unikajúceho Janočka hosťujúci Špiriak a uvidel červenú kartu. Po zmene strán aj vďaka početnej prevahe zverenci kormidelníka Alberta Rusnáka zatlačili súpera od Slnečných jazier, vypracovali si aj niekoľko dobrých príležitostí, ale skórovať im súdené nebolo. V 78. minúte dokonca pohŕdol pokutovým kopom M. Kolesár, ktorý len opečiatkoval brvno.

MFK Zemplín Michalovce – ŠK Senec 0:0

ČK: 45+. Špiriak (Senec)

MFK ZEMPLÍN: Prysiazhniuk – M. Kolesár, M. Janočko, A. Kuľha, Masnica – M. Bednár (68. Poprik) – Fedyna, P. Kolesár – J. Straka (63. Vinc), Bellás, R. Lukáč (75. D. Sopata)

Zvyšné výsledky 26. kola a konečnú tabuľku Dôvera I. ligy U19 nájdete TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *