Mladší dorastenci na úvod doma bez výhry

Družstvo U17 prehajdákalo dvojgólový náskok a prehralo s Nitrou 2:3, celok U16 remizoval s rovnakým súperom 1:1.

V sobotu odštartovali nový súťažný ročník mladší dorastenci MFK Zemplín Michalovce, ktorí účinkujú v súťaži pod názvom Dôvera I. liga. Na úvod sa predstavili na domácom ihrisku, na ktorom hostili Nitru. Súpera spod Zobora nedokázalo zdolať ani jedno naše družstvo, hráči U17 podľahli Nitranom 2:3 (1:0) a U16 remizovali 1:1 (0:0).

U17

Asistent trénera Tomáš Kozár: hlas doplníme…

MFK Zemplín Michalovce – FC Nitra 2:3 (1:0)

Góly: 40. P. Kolesár, 45. T. Lukáč – 59. a 61. Herc, 74. Zelenka

MFK ZEMPLÍN: Slávik – Poprik (46. Vinc), Masnica, Vojtovič, D. Petro – D. Sopata, P. Kolesár, R. Kiš (77. Ciganoc), T. Lukáč (60. Š. Sabol), R. Lukáč – M. Zlacký (65. A. Horváth)

U16

Asistent trénera Jaroslav Dargaj: „Bolo vidieť, že to bol úvodný zápas sezóny, na oboch stranách sa vyskytlo veľa nepresností. Šancí bolo minimum, inkasovali sme ako prví, keď po faule nášho hráča v šestnástke súper premenil pokutový kop, ale rýchlo sme vyrovnali zásluhou Dávida Gužiňáka zo štandardky. Potom sme mali ešte 3-4 šance na strelenie druhého gólu, ale nevyužili sme ich. Trošku som čakal viac od mojich chlapcov po kombinačnej stránke, verím, že už najbližšie v Trnave to už bude lepšie.“

MFK Zemplín Michalovce – FC Nitra 1:1 (0:0)

Góly: 49. Ebský – 44. Straňák (11 m)

MFK ZEMPLÍN: Dráb – Gužiňák, P. Novák, D. Špak, Ebský – Naď – Hospodár (69. Princz), M. Vaško (66. Marcinčák) – O. Paluba (58. Polačko), Matuščák, Saxa

Najbližšie stretnutia odohrajú Michalovčania v utorok 12. augusta na ihrisku Trnavy. Tím U17 nastúpi o 14. hodine, celok U16 o dve hodiny neskôr.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *