Gabriel Hreščák oslavuje jubileum

Výkonný riaditeľ MFK Zemplín Michalovce sa práve dnes dožíva 50. narodenín. Všetko najlepšie!

Pre výkonného riaditeľa druholigového klubu MFK Zemplín Michalovce Gabriela Hreščáka bude dnešný deň skutočne špeciálny. Futbalový nadšenec sa totiž dožíva jubilea – 50. narodenín.

Jeden z ústredných činiteľov michalovského klubu si oslavy jubilea rozvrhol v najbližších dňoch do viacerých etáp. „Áno, je to pravda, tých osláv ma čaká naozaj viac a na viacerých úrovniach. Rodinná, športová, a tak ďalej…,“ priblížil Gabriel Hreščák, ktorý, ako nám sám povedal, by bol bez futbalu, ktorý neuveriteľne zbožňuje, o veľa vecí v živote ochudobnený.

„Futbal považujem za fenomém, ktorý ľudom spôsobuje určité potešenie a ja som vďaka nemu prežil v doterajšom živote mnoho krásnych chvíľ. Vďaka futbalu mám veľmi veľa priateľov, vďaka futbalu som možno mal a mám dobrú prácu, vďaka futbalu som doteraz prežil naozaj krásny život,“ pokračoval výkonný riaditeľ po jeseni siedmeho tímu druholigovej tabuľky.

O tom, že sú Michalovce veľmi ambiciózne mužstvo, svedčí najmä nedávne angažovanie bývalého 56-násobného slovenského reprezentanta Vladimíra Janočka. Momentálne strácajú na prvú Podbrezovú deväť bodov, čo by sa dalo počas jarnej časti pokojne zmazať. Pomýšľajú v tejto sezóne na postup do Corgoň ligy?

„V prvom rade treba povedať, že v našich podmienkach chceme pracovať skromne a poctivo, no zároveň tak, aby sa nám medzi slovenskú futbalovú elitu podarilo raz postúpiť. Na druhej strane sme si pre tento cieľ nestanovili nejaký časový horizont, no je to náš sen do budúcnosti, naša prvoradá méta. Je podľa mňa úplne prirodzené, že každý športovec chce patriť medzi tých najlepších. A o to sa chceme pokúsiť aj my,“ dodal oslávenec Gabriel Hreščák, ktorému aj touto formou blahoželáme k dnešnému sviatku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *