Grič a Vožný nastúpili za slovenskú 17-tku

Dvom michalovským futbalistom dal príležitosť kormidelník SR 17 Ladislav Pecko, Slováci prehrali 1:3.

Slovenskí futbaloví reprezentanti do 17 rokov prehrali v rakúskom meste Schwaz aj v nedeľňajšom záverečnom treťom vystúpení na turnaji štyroch krajín TOTO Cup, tentoraz s chorvátskymi rovesníkmi 1:3 (0:1). Informáciu prinieslo konto Slovenského futbalového zväzu (SFZ) na Facebooku. Na vedúci gól Roguliča síce odpovedal hráč Slovana Bratislava Lukáš Haraslín, ale následne Prce a Štrkalj dvoma presnými zásahmi definitívne naklonili misky váh na stranu Chorvátska.

V slovenskom drese nastúpili aj dvaja hráči MFK Zemplín Michalovce, 57 minút pobudol na ihrisku stredopoliar Jakub Grič a 32 minút útočník Tomáš Vožný.

Mladí Slováci neuspeli ani v jednom zápase na podujatí v Rakúsku. Okrerm spomenutého Chorvátska podľahli ešte v stredu domácemu rakúskemu výberu 0:1 a v piatok aj tímu Nemecka „17“ 0:2. 

Chorvátsko „17“ – Slovensko „17“ 3:1 (1:0)

Góly: 23. Rogulič, 54. Prce, 80. Štrkalj – 44. L. Haraslín

Zostava SR „17“: J. Semanko – M. Vodecký (41. Čmelík), Otrísal, D. Vavro, Sipľak (71. Kupec) – Slaninka (41. Brix), J. Janek (41. F. Lesniak), Káčer, GRIČ (57. Holečka) – L. Haraslín, M. Vlček (48. T. VOŽNÝ)

Zdroj: SITA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *