Do predaja posledné vstupenky na SR 21

Od 17. hodiny budú otvorené pokladne na štadióne, v ktorých si budete môcť zakúpiť posledné voľné lístky.

Vyzerá to tak, že zajtra bude na michalovskom futbalovom štadióne MFK Zemplín „plný dom“. V predaji totiž ostali už iba posledné lístky na kvalifikačný duel 9. skupiny o postup na Majstrovstvá Európy 2013 v Izraeli, v ktorom si sily zmerajú slovenská reprezentácia do 21 rokov a rovesníci z Rumunska. Zvyšné vstupenky na tento zápas, ktorého výkop je naplánovaný na 19.30 hod., si budete môcť zakúpiť pred zápasom od 17.00 hod. v pokladniach štadióna.

Žiadame Vás, aby ste do dejiska stretnutia prišli v dostatočnom predstihu, vstupné brány štadióna budú otvorené od 18.00 do 19.00 hod. Zároveň prosíme držiteľov vstupeniek do sektorov B 1 – B 12 a C 1 – C 4, aby na parkovanie využili parkovisko od kasární. Majitelia vstupeniek do sektorov A 1 – A 2 a D 1 – D 4 nech využijú parkovisko v blízkosti umelej trávy.


Divácky rekord na zrekonštruovanom michalovskom štadióne už vyše dva roky drží finálové stretnutie Slovenského pohára medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava (0:6). Súboj dvoch odvekých rivalov, ktorý sa odohral v utorok 11. mája 2010, sledovalo presne 3752 divákov. Prekoná zajtrajší duel Slovensko 21 – Rumunsko 21 túto cifru?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *