Ani najbližšie 21. kolo II. ligy nebude kompletné

Stretnutie Dolný Kubín – Petržalka sa v sobotu neodohrá, preložili ho na náhradný termín.

Na základe pretrvávajúceho nevyhovujúceho stavu hlavnej hracej plochy na futbalovom štadióne v Dolnom Kubíne (potvrdené fyzickou kontrolou delegáta Slovenského futbalového zväzu), ako aj na základe vzájomnej dohody klubov a súhlasu členov výkonného výboru Únie ligových klubov (VV ÚLK), ÚLK ako riadiaci orgán dvoch najvyšších futbalových súťaží na Slovensku súhlasil s preložením stretnutia 21. kola II. ligy MFK Dolný Kubín – FC Petržalka 1898 zo soboty 17. marca na stredu 18. apríla 2012 o 16.00 h. Agentúru SITA o tejto skutočnosti informoval v stredu popoludní prostredníctvom tlačovej správy riaditeľ ÚLK pre II. ligu Dušan Keketi. Ďalší duel 21. kola II. ligy MFK Ružomberok „B“ – MFK Dubnica sa odohrá v nedeľu 18. marca o 10.30 h na umelej tráve. 
Aktualizovaný program a obsadenie rozhodcov v zápasoch 21. kola druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaže II. ligy v sezóne 2011/2012, ktoré sú na programe počas nastávajúceho víkendu (17. – 18. apríla):
Sobota 17. marca – o 15.00 h: TJ Spartak Myjava – ŽP Šport Podbrezová (Korista – Slyško, Petríček), FK LAFC Lučenec – MŠK Rimavská Sobota (Piatka – Ádám, Roszbeck), MFK Tatran Liptovský Mikuláš – ŠK SFM Senec (Sedlák – Benko, Ličko), o 17.30 h: FK Bodva Moldava nad Bodvou – MFK Zemplín Michalovce (Ježík – R. Sluk, Tománek)
Nedeľa 18. marca – o 10.30 h: MFK Ružomberok „B“ – MFK Dubnica (Špaček – Mókoš, Žákech, hrať sa bude na umelej
tráve)
Zostávajúci duel MFK Dolný Kubín – FC Petržalka 1898 (Ihring – Balko, Ferenc), pôvodne stanovený na sobotu 17. marca o 15.00 h, odložila Únia ligových klubov pre nevyhovujúci stav hlavnej hracej plochy na stredu 18. apríla so začiatkom o
16.00 h. 

Zdroj: SITA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *