Víkendové výsledky našich mládežníkov

Uplynulý víkend odohrali všetky dorastenecké celky svoje prvé zápasy, rovnako tak aj žiaci.

Štart nového majstrovského ročníka majú za sebou dorastenecké tímy U16 až U19 a družstvá žiakov U12 a U13. Ďalšie žiacke tímy (U 14 a U15) začínajú počas najbližšieho víkendu.

U19 – I. futbalová liga

1. kolo: Banská Bystrica – Senica 2:0 (1:0), Púpala, Šovčík

Dubnica – Slovan Bratislava 3:0 (1:0), Števček 2, Behan

Košice – Jupie Podlavice 0:0

Trenčín – Bardejov 3:0 (2:0), Šiko, Morong, Bezák

Trnava – Michalovce 3:0 (1:0), Pisár, Šulc, Steinhübel

Podbrezová – Petržalka 2:2 (1:1), Makar, Szöke – Ryšavý, Janovíček

Zápasy Ružomberok – Nitra (23. 8. 13.00) a Prešov – Žilina (20. 9. 13.00) odložili.

1. Dubnica                   1   1   0   0   3:0   3

1. Trenčín                    1   1   0   0   3:0   3

1. Trnava                     1   1   0   0   3:0   3

4. B. Bystrica                1   1   0   0   2:0   3

5. Podbrezová              1   0   1   0   2:2   1

5. Petržalka                 1   0   1   0   2:2   1

7. Košice                     1   0   1   0   0:0   1

7. Jupie Podlavice         1   0   1   0   0:0   1

9. Senica                     1   0   0   1   0:2   0

10. Michalovce          1   0   0   1   0:3   0

10. Bardejov                1   0   0   1   0:3   0

10. Slovan                  1   0   0   1   0:3   0

Ružomberok, Nitra, Prešov a Žilina ešte nehrali.

 

U17 – I. futbalová liga

1. kolo: Banská Bystrica – Senica 0:4 (0:4), D. Nemec, P. Balážik, Morbacher, Gregurek.

Dubnica – Slovan 0:0

Košice – Jupie Podlavice 2:0 (0:0), Lysák, Munnich

Trenčín – Bardejov 0:2 (0:0), Lalík, Rodanič

Trnava – Michalovce 3:1 (1:0), Ujlaky, Kaluha, Basa – Tomko

Podbrezová – Petržalka 1:1 (1:1), Németh – Zámečník

Zápasy Ružomberok – Nitra (23. 8. 15.15) a Prešov – Žilina (20. 9. 15.15) odložili.

1. Senica                     1   1   0   0   4:0   3

2. Trnava                     1   1   0   0   3:1   3

3. Košice                      1   1   0   0   2:0   3

3. Bardejov                  1   1   0   0   2:0   3

5. Podbrezová              1   0   1   0   1:1   1

5. Petržalka                 1   0   1   0   1:1   1

7. Dubnica                   1   0   1   0   0:0   1

7. Slovan                     1   0   1   0   0:0   1

9. Michalovce            1   0   0   1   1:3   0

10. Jupie Podlavice       1   0   0   1   0:2   0

11. Trenčín                  1   0   0   1   0:2   0

12. B. Bystrica             1   0   0   1   0:4   0

Ružomberok, Nitra, Prešov a Žilina ešte nehrali.

 

U18 – III. futbalová liga

1. kolo: Stará Ľubovňa – Ľubotice 2:6,

Poprad – Sabinov 1:1, Góly: Dikant – Gáll

KAC Košice – Snina 4:2, Góly: Csizsmár, Baltovič, Molnár, Janošík – Besehanič 2

Čaňa – Moldava 3:2, Góly: Luckai 2, Hric – Lukáč, Hudák

Spišská Belá – Šarišské Michaľany 1:0, Gól: Marhefka

Košická Nová Ves – Kežmarok 2:0, Góly: Jakab, Fedak

Michalovce B – Sobrance 5:1, Góly: Tabaka 2, Tóth, Hreha, Štofík – Ferkovič

 

U16 – III. futbalová liga

1. kolo: Stará Ľubovňa – Ľubotice 0:5, Góly: Holinga 3, Jakubek, Rurdeš

Poprad – Sabinov 3:0 Góly: Korenko 2, Toporcer

KAC Košice – Snina 7:0, Góly: Borovský  3, Pach, Baltovič, Duchoň, Lehotský

Čaňa – Moldava 2:2, Góly: Juhász, Sipko – Sirgely, Konkoľ

Spišská Belá – Šarišské Michaľany 2:4, Góly: Duchnický, Mlak – Švec 3, Duzda

Košická Nová Ves – Kežmarok 0:0

Michalovce B – Sobrance 4:0, Góly: Aľušík, 2 Chocholáček, Copko

 

U13 – I. futbalová liga

1. kolo: Sp. N. Ves – St. Ľubovňa 1:3, Góly: Múdry – Stolár, Kuzár, Strachan

Poprad – Vranov 2:6, Góly: Kapsdorfer 2 – Paločko 3, Fečo, Bambuch, Begala

Trebišov – Stropkov

KAC Košice – Michalovce 0:6, Góly: Ebský 2, Bereznák 2, Kocik, Novák

Košice – Lipany 3:0, Góly: Šlehofer, Sviatko, Jurík

Bardejov – Prešov 0:1, Gól: Sabolčík

Snina – Humenné 

 

U12 – I. futbalová liga

1. kolo: Sp. N. Ves – St. Ľubovňa 3:3, Góly: Suslov, Kočiš, Dráb – Sťastný 2, Dic

Poprad – Vranov 1:4, Góly: Mihaľ – Fekete 3, Pavliško

Trebišov – Stropkov

KAC Košice – Michalovce 5:1, Góly: Gašparík 2, Masrna 2, Ďura – Sočuvka

Košice – Lipany 8:0, Góly: Matta 2, Ožvoldík 2, Šlehofer, Komloš, Norko, Miňo

Bardejov – Prešov 1:5, Góly: Murcko – Prusák 2, Tóth, Kipikaša, Potočnák

Snina – Humenné

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *