Slovensko 18 bez gólu, ale aj s prehrou

Futbalisti Slovenska do 18 rokov nezvíťazili ani v druhom vystúpení na domácom Slovakia cupe a po pondelňajšej bezgólovej remíze s Japonskom v utorok podľahli Nórsku 0:1. V drese nášho národného výberu opäť odohrali celé stretnutie obaja hráči michalovského MFK Zemplín, brankár Miloslav Bréda a stredopoliar Róbert Kovaľ.

Zverenci trénera Juraja Bútoru si vo štvrtok 5. mája tiež o 11.00 h zmerajú sily na trávniku v Starej Turej s výberom Chorvátska, ktorý v utorok podľahol Japonsku 0:2. Slováci vo svojom prvom dueli remizovali s Japoncami 0:0 a aktuálne majú na tretej priečke tabuľky na svojom konte jediný bod. Zápasy o konečné umiestnenie sú na programe v piatok 6. mája.

Slovakia Cup 2011 – utorkové výsledky:
A-skupina:
Slovensko „18“ – Nórsko „18“ 0:1 (0:0) – hralo sa na štadióne v Dolných Vesteniciach
Zostava SR: BRÉDA – Ondrek, Púpala, Čiernik, Sedlák – Martinka, Dzúrik, KOVAĽ, Turčák – Malec, Kamenčík.
Japonsko „18“ – Chorvátsko „18“ 2:0 (0:0) – hralo sa v Partizánskom

Aktuálna tabuľka v A-skupine:
1. Nórsko „18“ 2 2 0 0 3:0 6
2. Japonsko „18“ 2 1 1 0 2:0 4
3. Slovensko „18“ 2 0 1 1 0:1 1
4. Chorvátsko „18“ 2 0 0 2 0:4 0

B-skupina:
Belgicko „18“ – Dánsko „18“ 2:2 (1:1) – hralo sa v Trenčianskych Tepliciach
Česko „18“ – Maďarsko „18“ 7:2 (2:0) – hralo sa v Trenčianskych Stankovciach

Aktuálna tabuľka v B-skupine:
1. Belgicko „18“ 2 1 1 0 5:2 4
2. Dánsko „18“ 2 1 1 0 4:2 4
3. Česko „18“ 2 1 0 1 7:4 3
4. Maďarsko „18“ 2 0 0 2 2:10 0

Zostávajúci program 21. ročníka medzinárodného futbalového turnaja hráčov do 18 rokov „Slovakia Cup“ (hrá sa v dňoch 2. – 6. mája):
Skupinová fáza (začiatky všetkých zápasov o 11.00 h):
Streda 4. mája: voľný deň
Štvrtok 5. mája:
A-skupina:
Chorvátsko – Slovensko (Stará Turá)
Japonsko – Nórsko (Beluša)
B-skupina:
Česko – Belgicko (Lednické Rovne)
Maďarsko – Dánsko (Horné Srnie)
Vyraďovacia fáza:
Piatok 6. mája:
Zápas o 7. miesto (10.00 h): A4 – B4 (Košeca)
Zápas o 5. miesto (10.00 h): A3 – B3 (Trenčianske Teplice)
Zápas o 3. miesto (10.00 h): A2 – B2 (Ilava)
Finále (12.00 h): A1 – B1 (Nemšová).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *