Aj z dnešného stretnutia 21. kola prvej ligy medzi našim MFK Zemplín Michalovce a MFK Dolný Kubín vám prinesieme priamy textový prenos prostredníctvom českého servera www.onlajny.cz. Keďže streda je pracovný deň a začiatok zápasu je pomerne skoro, všetci tí, ktorí nemáte možnosť prísť priamo na štadión, môžete sledovať tento súboj aj cez počítač.

Vzhľadom k tomu, že po sobotňajšom stretnutí 20. kola v Lučenci, kde naši futbalisti vyhrali 2:1, sa objavili kritické názory na adresu nášho klubu kvôli kvalite prenosu, dovolíme si vysvetliť základné veci. V prvom rade MFK Zemplín Michalovce nezodpovedá za kvalitu, rýchlosť i presnosť prenosov cez onlajny.cz zo štadiónov našich súperov. Vždy to prebieha v réžii „domáceho“ človeka, od ktorého závisí ako často a taktiež koľko informácií napíše. Po druhé existujú dva typy prenosov. Prvý je priamy, ktorý prináša všetko od základných štatistických údajov až po kompletné mapovanie priebehu. Taký prinášame aj my. Druhý variant je tzv. info o zmene stavu, kde autor prináša iba tie najdôležitejšie zmeny vo výsledku. Nezriedka sa v tejto súvislosti stáva, že takýto človek nemá pri sebe ani internet a zmeny sa objavujú len po tom, čo zašle sms do českej centrály a až tá následne prinesie informáciu pre všetkých. Keďže najbližšie v sobotu o 17.30 hod. hrá MFK Zemplín v Moldave nad Bodvou, už teraz chceme pripomenúť, že aj keď tento klub takisto prináša informácie cez onlajny.cz, naposledy proti Dolnému Kubínu to bolo tiež iba spomínané info o zmene stavu. Pevne veríme, že sa to pre dôležitý zápas s našim MFK Zemplín zmení, ale ovplyvniť to nevieme a či, respektíve ako to bude, sa dozvieme až priamo počas zápasu… 

Dodajme, že dnes onlajny.cz prinášajú aj informácie zo stretnutí: Šaľa – Petržalka, Ružomberok B – Lučenec, SFM Senec – Moldava nad Bodvou. Náš súboj s Dolným Kubínom môžete sledovať tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *