Vstupenky

Ceny vstupeniek na domáce zápasy MFK Zemplín Michalovce na Fortuna ligu 2021/2022.

Mapa diváckych sektorov štadióna MFK Zemplín Michalvoce a.s.

Predpredaj vstupeniek

Predpredaj vstupeniek prebieha v piatok ak sa hrá domáci zápas v sobotu alebo v nedeľu. Predpredaj prebieha v pokladni pri sektore D4 na parkovisku pri štadióne od ihriska s umelou trávou. Predpredaj v tejto pokladni prebieha v piatok od 13:00 do 16:00 hod.

Pokladňa pri sektore D4

Ako si vyzdvihnúť vstupenky zo súťaží?

Všetci výhercovia vstupeniek zo súťaží, ktoré sú organizované MFK Zemplín Michalovce a.s. ako napríklad súťaže o vstupenky na facebooku, instagrame, www stránke, Rádio Šírava, apod.  sú k dispozícii vyzdvihnutiu vždy v deň domáceho zápasu MFK Zemplín Michalovce.

Vstupenky budú vydané výhercovi na základe nejakého dokladu totožnosti. Vstupenky si môže  výherca vyzdvihnúť v pokladni pri sektore D4, ktorá je na to určená. V deň zápasu sa pokladňa D4, tak ako aj ostatné pokladne, otvára vždy hodinu pred výkopom stretnutia. Napríklad výkop stretnutia je o 14:00 hod. tak pokladne sa otvárajú o 13:00 hod.  Vstupenky sú pre výhercov len v tejto pokladni, je zbytočné sa dožadovať vstupeniek v iných pokladniach, pretože vás odkážu práve na pokladňu pri sektore D4.

stadion-r216_res

Rodičovská tribúna

Rodičovská tribúna, resp. sektor, ktorý je vyhradený hlavne pre deti a ich rodičov. Kapacita sektora je  102 miest. Tento sektor by sme radi zaplnili mládežou čo najviac na každý jeden domáci zápas. Do tohoto sektora je zvýhodnené vstupné. Tento sektor B5 sa nachádza na krytej tribúne blízko hracej plochy. Vstupné pre otecka, ktorý chce prísť na futbal aj so synom alebo aj dcérou je zlacnené vstupné na 6 eurá a pre deti do 120 cm je to zadarmo, deti do 15 rokov za 1 euro a mamička ide za 3 eurá.