Spartak Trnava – Michalovce

…12.kolo Fortuna ligy FC Spartak Trnava – MFK Zemplín Michalovce  1:2 (0:0) Góly: 90+. Vlasko (11 m) – 48. a

Trnava – Michalovce

FC Spartak Trnava – MFK Zemplín Michalovce 2:1 (0:1) Góly: 60. Mitrea (11 m), 76. Halilovič – 30. M. Trusa ŽK: 85.

4.kolo Ani v treťom ligovom súboji v tejto sezóne futbalisti MFK Zemplín Michalovce nezabodovali. Po prehrách s Dunajskou Stredou a

…V Trnave sa hral obojstranne útočný futbal a na radosť divákov sa domáci už v 5. minúte ujali vedenia, keď

V prvom polčase sme videli veľmi bojovný futbal. Zemplín poctivo bránil celý polčas, súpera nepustil do žiadnych vyložených šancí. Od

FC Spartak Trnava – Michalovce

O jedno z najväčších prekvapení v deviatom kole Fortuna ligy sa postarali zverenci Miroslava Karhana. Na domácom Štadióne Antona Malatinského