Michalovce – Bratislava

…V úvodnom jarnom vystúpení michalovskí futbalisti zaknihovali výborný výsledok. V stretnutí 20. kola Fortuna ligy na domácom trávniku remizovali s

FK Senica – Michalovce

…Na Záhorí sa stretli mužstvá zo spodnej časti tabuľky a hralo sa o dôležité body. Od začiatku mala hra pomerne

Michalovce – Ružomberok

…Futbalisti Michaloviec na vlastnom ihrisku remizovali s hráčmi Ružomberka 1:1 v sobotňajšom stretnutí 18. kola slovenskej Fortuna ligy. V súboji

Michalovce – Trenčín

…úvodná štvrťhodina patrila domácim, ktorí si vytvoril až tri gólové šance. V 5. minúte Koscelníkovu hlavičku vytlačil Šemrinec na roh,

Zlaté Moravce – Michalovce

…v nepríjemnom veternom počasí začali hostia sebavedome. S vetrom v chrbte sa tlačili pred pokutové územie domácich, ale tam sa ich

Gerard Bieszczad

Michalovce získali poľského brankára Bieszczada Náhrada za Patrika Maceja prišla z Bytovie Bytów. Účastník slovenskej futbalovej Fortuna ligy 2017/2018 MFK Zemplín

Sadam Sulley

Slovenský futbalový prvoligista MFK Zemplín Michalovce získal na ročné hosťovanie ghanského útočníka Sadama Sulleya. Dvadsaťročný útočník je kmeňovým hráčom poľskej

Prešov – Michalovce

…prvý počas východniarskeho derby úrovňou nenadchol. Zaujímavých situácií pred bránkami veľa nebolo, no jednu z nich videla hŕstka divákov v

Michalovce – Podbrezová

…Dej zápasu výrazne ovplyvnila 5. minúta, kedy domáci Sulley obišiel brankára Kuciaka a jeho strelu zastavil Krivák rukou, za čo

Michalovce – Nitra

MFK Zemplín Michalovce – FC Nitra 0:0 Rozhodovali: Smolák – Hancko, Bednár, ŽK: Kolesár, Grič – Kuník, 1088 divákov.

Michalovce – Trnava

MFK Zemplín Michalovce – Spartak Trnava 0:3 (0:2) Góly: 5. Čonka, 23. Jirka, 83. A. Kadlec, ŽK: 69. S.

Žilina – Michalovce

Majster sa po tretí raz v rade predstavil doma a po tretí raz chcel bodovať naplno. Michalovce však od úvodu