Zemplín – Žilina

1.kolo Fortuna liga. Aj keď úvod bol opatrný z oboch strán, priniesol gól, ktorý bol napokon jediný v zápase. V

Michalovce – Senica

5.kolo Prvý polčas priniesol pútavý futbal, v ktorom nebola núdza o zaujímavé momenty. Michalovčania sa chceli odraziť z dna tabuľky

Spartak Trnava – Michalovce

4.kolo Ani v treťom ligovom súboji v tejto sezóne futbalisti MFK Zemplín Michalovce nezabodovali. Po prehrách s Dunajskou Stredou a

Michalovce – Slovan

…V nedeľu večer nastúpili michalovskí futbalisti na svoje prvé majstrovské stretnutie pred vlastnými divákmi. V dueli 3. kola Fortuna ligy

Dunajská Streda – Michalovce

Fortuna liga 2018/2019 2.kolo V úvodnej desaťminútovke sa Michalovčania iba bránili, ale domáci si nevypracovali žiadnu príležitosť. Až v 10.

Tatran Prešov – Michalovce

Fortuna liga, skupina o udržanie – 10. kolo: 1. FC Tatran Prešov – MFK Zemplín Michalovce 2:1 (1:0) Góly: 36.

Michalovce – Podbrezová

Prvý polčas priniesol zaujímavé dianie i gólové príležitosti na oboch stranách. V 16. minúte sa pri strele domáceho Turika vyznamenal

FC Nitra –  Michalovce

FC Nitra – Michalovce

FC Nitra – MFK Zemplín Michalovce 1:3 (1:1) Góly: 20´Machovec – 38´Šimčák, 50´Koscelník, 84´Bragin 30.kolo Fortuna ligy, 5.5.2018, 17:00 hod.

Prezident ÚLK Ivan Kozák pred zápasom odovzdal cenu Petrovi Kolesárovi za najkrajší gól za február/marec. Zaujímavý prvý polčas začali lepšie