Tatran Prešov – Michalovce

Fortuna liga, skupina o udržanie – 10. kolo: 1. FC Tatran Prešov – MFK Zemplín Michalovce 2:1 (1:0) Góly: 36.

Michalovce – Podbrezová

Prvý polčas priniesol zaujímavé dianie i gólové príležitosti na oboch stranách. V 16. minúte sa pri strele domáceho Turika vyznamenal

FC Nitra –  Michalovce

FC Nitra – Michalovce

FC Nitra – MFK Zemplín Michalovce 1:3 (1:1) Góly: 20´Machovec – 38´Šimčák, 50´Koscelník, 84´Bragin 30.kolo Fortuna ligy, 5.5.2018, 17:00 hod.

Michalovce – Senica

Prezident ÚLK Ivan Kozák pred zápasom odovzdal cenu Petrovi Kolesárovi za najkrajší gól za február/marec. Zaujímavý prvý polčas začali lepšie

Zlaté Moravce – Michalovce

Michalovskí futbalisti natiahli sériu bez prehry v prvoligovej súťaži už na štyri zápasy. V sobotu podvečer remizovali v súboji 6.

Michalovce – Zlaté Moravce

Úvod prvého polčasu bol o obojstrannom čakaní na chybu súpera. Herne mali mierne navrch domáci, ale nepresná Kolesárová hlavička v

FK Senica – Michalovce

Michalovskí futbalisti druhýkrát v rade zvíťazili a neinkasovali! Žlto-modrí naplno zabodovali aj na trávniku posledného celku fortunaligovej tabuľky FK Senica,

Michalovce – FC Nitra

…Za sústavného dažďa sa s ťažkými podmienkami v 1. polčase lepšie vyrovnali Michalovčania. Ich aktivita sa prejavila v 10. minúte,

Podbrezová – Michalovce

PODBREZOVÁ, MICHALOVCE. Skromne zaplnená Zelpo aréna prvýkrát zažila atmosféru skupiny o záchranu. Podbrezová do nej vkročila trojbodovo na pôde Zlatých

Michalovce – Tatran Prešov

…. MFK Zemplín Michalovce – 1. FC Tatran Prešov 0:0  Rozhodoval: Vlk, ŽK: Bartek (Preš.), 752 divákov. MFK Zemplín Michalovce: Kira

Michalovce – Žilina

MFK Zemplín Michalovce – MŠK Žilina 1:0 (0:0)   Gól: 87. Carrillo. Rozhodoval: Kružliak, ŽK: Turik – Škvarka, Chvátal, 395

Dunajská Streda – Michalovce

Skončila sa michalovská séria bez prehry. Po piatich zápasoch, v ktorých bodovali, zostali v sobotu popoludní hráči MFK Zemplín s