Notice: WC_Cart::get_cart_url sa od verzie 2.5 nepoužíva! Použite namiesto toho wc_get_cart_url. in /nfsmnt/hosting1_2/4/e/4e634d1c-bf07-4fa1-9354-0a327c5dd0f3/mfkzemplin.sk/sub/new/wp-includes/functions.php on line 3838

Trnava – Michalovce

— ZhrnutieV prvom polčase sme videli veľmi bojovný futbal. Zemplín poctivo bránil celý polčas, súpera nepustil do žiadnych vyložených šancí.

Zhrnutie

V prvom polčase sme videli veľmi bojovný futbal. Zemplín poctivo bránil celý polčas, súpera nepustil do žiadnych vyložených šancí. Od Trnavy sa čakal oveľa viac kombinačný futbal, ale pri prechodovej fáze do útoku sa jeho akcie končili nevýraznymi zakončeniami alebo stratami lôpt, poprípade rohovými kopmi, z ktorých nič závažné nevyťažili. Desať minút pred koncom sme zatlačili po rohu na niekoľko minút Spartak, a v strede poľa sa nám podarilo vybojovať niekoľko lôpt, ktoré sme pretavili do protiútokov, hlavne Serečinová prihrávka Regálimu do šestnástky volala po góle. Tesne vedľa. V poslednej minúte sme zľava nepokryli Kadleca, ktorý prihral voľnému Čonkovi na „päťke“ na vedúci gól. Domáci vyhrávajú. Od hostí sa v druhom polčase čaká väčšia aktivita.

Do druhého polčasu sme vstúpili aktívnejšie, snažili sme sa držať loptu na svojich kopačkách a pokúšať sa prekonať trnavskú obrannú hradbu. Naši sa snažili dostať súpera pod tlak, ale podarilo sa to vždy len na pár minút. Súper hru umne prerušoval a našim bolo ťažké dostať sa späť do rytmu. Po rohovom kope Serečina minul tesne bránu Jakub Grič. Od 58. minúty priniesol do našej hry novú energiu Martin Koscelník. Oživenie v strede poľa priniesol aj Dodo Turík. Naši kombinovali a pokúšali sa o prenikanie do šestnástky, aj dlhými autmi, alebo strelami z diaľky. Naši sa dnes snažili, dreli ale nakoniec sa im nepodarilo streliť vytúžený gól. Trnava dnes nepredviedla žiaden oslnivý výkon, ale aj napriek tomu si dnes zobrala všetky tri body, a stále živý nádej na Európsku ligu. Tomuto zápasu by viac svedčala remíza.

Spartak Trnava – MFK Zemplín Michalovce 1:0 (1:0)
Gól: 45. Čonka. Rozhodoval: Valášek, ŽK: Tóth – Šimčák, Sipľak, 1858 divákov
Trnava: Jakubech – Kadlec, Oravec, Godál, Janso – Tóth, Greššák – Mihálik (46. Tambe), Sloboda (62. Košťál), Čonka (83. Čogley) – Schranz
Michalovce: Macej – Kolesár, Kavka, Sipľak, Šimčák – Grič – Žofčák, Serečin (58. Koscelník), Qose (62. Turík), Regáli (81. Vajs) – Kushta