Debrecín VSC – Michalovce

— Zhrnutie…súboj, ktorý sa hral v krásnom tréningovom komplexe DVSC, odštartovali lepšie domáci futbalisti, ktorí po dvoch presných zásahoch Sósa

Zhrnutie

…súboj, ktorý sa hral v krásnom tréningovom komplexe DVSC, odštartovali lepšie domáci futbalisti, ktorí po dvoch presných zásahoch Sósa viedli v 35. minúte už 2:0. Medzitým ešte Tőszér nepremenil pokutový kop, keď ho vychytal brankár Barát. Po zmene strán zverenci trénera Antona Šoltisa zlepšili svoj výkon a odmenení boli kontaktným gólom Danka. Dve dobré strelecké pokusy mal aj mladý Peter Kolesár, ale ani raz nenamieril presne, a tak v 82. minúte zvýšil Holman na konečných 3:1.

DVSC Debrecín – MFK Zemplín Michalovce 3:1 (2:0)

Góly: 10. a 35. Sós, 82. Holman – 60. S. Danko

DVSC: 1. polčas: S. Nagy – Kuti, Kinyik, Szatmári, Barna – I. Filip – Jovanovic, Tőzsér, P. Bíró, Sós – T. Takács. 2. polčas: P. Kovács (70. Szabados) – Z. Nagy, Szilvási, N. Mészáros, K. Balogh (70. Völgyi) – K. Varga, Csősz, Szekulics, K. Nagy (70. Djelmic) – Holman – Könyves (80. Vidmar)

MFK ZEMPLÍN: Barát (46. Urminský) – Sviarchynski, D. Špak (46. Gros), Sipľak (46. Kavka), Šimčák (44. M. Kolesár) – M. Bednár (46. Grič) – I. Žofčák, S. Danko (46. Vajs), Antonov (46. P. Kolesár), M. Koscelník – F. Serečin (46. Bellás)