Michalovce – Žilina

— ZhrnutieMFK Zemplín Michalovce – MŠK Žilina 1:0 (0:0)   Gól: 87. Carrillo. Rozhodoval: Kružliak, ŽK: Turik – Škvarka, Chvátal,

Zhrnutie

MFK Zemplín Michalovce – MŠK Žilina 1:0 (0:0)
Gól: 87. Carrillo. Rozhodoval: Kružliak, ŽK: Turik – Škvarka, Chvátal, 395 divákov.

MFK Zemplín Michalovce: Kira – Žofčák, Kavka, Carrillo, Šimčák (72. Jankauskas) – Bednár – Koscelník, Turik (62. Kolesár), Nishi, Regáli – Bragin (66. Sulley)

MŠK Žilina: Volešák – Chvátal, Kaša, Hancko, Holúbek – Škvarka, Pečovský, Diaz, Mihálik (72. Jánošík) – Balaj (60. Kubík), Mráz

Na ťažkom teréne za studeného mrazivého počasia sa hral v prvom polčase bojovný futbal, no s minimom šancí na oboch stranách. Hostí vystrašil akurát rohový kop domáceho kapitána Žofčáka, keď loptu musel Volešák vyškriabať spod brvna. Majster veľa toho v ofenzíve v prvom dejstve tiež neukázal, zaujala jedine Škvarkova strela tesne nad. Keďže si ani jeden tím v prvom polčase čistú čancu nevypracoval uzimený divák v prvých 45 minútach gól nevidel. Aj v druhom polčase pokračoval sa obraz hry nezmenil, hral sa naďalej bojovný medzišestnástkový futbal. Domáci pohrozili v 74. min, keď po rohovom kope hlavičku Kavku kryl brankár Volešák. Ten sa zaskvel aj o štyri minúty neskôr, keď vyrazil strelu striedajúcho Kolesára. Majster odpovedal v 80. min, ale hlavička Mráza išla tesne vedľa michalovskej brány. Keď sa už zdalo, že zápas skončí bezgólovou remízou prišiel v 87. min center z pravej strany a Carrillo rozhodol zápas.