FC Zlín – Michalovce

— Zhrnutie Naši futbalisti dnes v rámci herného sústredenia v Uherskom Brode odohrali už štvrtý zápas v rámci letnej prípravy

Zhrnutie

Naši futbalisti dnes v rámci herného sústredenia v Uherskom Brode odohrali už štvrtý zápas v rámci letnej prípravy s aktuálnym víťazom Českého futbalového pohára a taktiež novoobnoveného Česko-Slovenského pohára FC Fastav Zlín. Stretnutie otvoril gólom z penalty v 14.minúte Igor Žofčák. Po polhodine hry sa začali presadzovať domáci keď v priebehu siedmich minút otočili skóre na 3:1. V druhom polčase v pozmenenných zostavách strelili domáci ešte dva góly.
———————————

FC Fastav Zlín – MFK Zemplín Michalovce 5:1 (3:1)

Góly: 31. Diop, 36. a 37. Štípek, 73. Džafič, 90+. Masař – 14. I.  Žofčák (11 m)

FC FASTAV: Dostál (70. Šiška) – Pazdera (46. Matejov), Hnaníček, Gajič (46. Janíček), Bartošák (46. Kopečný) – Štípek (46. Huval), Holík (46. Podio), Jiráček (46. Traore), Bartolomeu (46. Džafič) – Diop (46. Fantiš), Beauguel (46. Píchal, 70. Masař)

MFK ZEMPLÍN: Bieszczad – Sviarchynski, Kavka, Carrillo (60. Šosták), Šimčák – Grič – M. Koscelník, S. Danko (46. Turík), I. Žofčák (75. P. Kolesár), Božok (60. F. Serečin) – Bragin

Najbližšie prípravné stretnutie odohrajú Zemplínčania v sobotu 8. júla o 16. hodine proti nováčikovi poľskej Ekstraklasy Górniku Zabrze. Súboj sa s najväčšou pravdepodobnosťou odohrá v Olomouci.