Vernostná karta Zemplína

Vernostné karty Zemplína a Lyoness

MFK Zemplín Michalovce a spoločnosť Lyoness Slovakia sa dohodli na vytvorení a spustení vernostného programu Zemplín CashBack Card.

Prostredníctvom Zemplín Cashback Card si ktorýkoľvek držiteľ tejto klubovej vernostnej karty bude môcť kúpiť tovar alebo služby u obchodných partnerov LYONESS a získať výhody v rámci vernostného programu.

Registrácia Zemplín Cashback Card bude pre všetkých jej držiteľov bezplatná, stačí uviesť niekoľko základných kontaktných údajov.

Držitelia karty budú môcť následne využívať vernostný program pri každodenných nákupoch u vyše 1 700 obchodných partnerov na Slovensku, či už s použitím cashback karty, poukážok alebo pri online nákupoch.

Z každého nákupu môžu získať peniaze späť až do výšky 7% a „shopping points“ pre ďalšie výhodné nákupy.

Získané peniaze si už od 10 € si môžete zaslať na svoj osobný bankový účet.

K dispozícii je aj mobilná aplikácia Lyoness, ktorá vám uľahčí kontrolu účtu, výber a najbližšie možnosti nákupu.

Je to bezplatné a je celkom jedno, či nakupujete online alebo v kamennej predajni.

MFK Zemplín Michalovce a LYONESS sa zároveň dohodli, že jedno percento zo všetkých nákupov realizovaných Zemplín Cashback kartou u obchodných partnerov sa vráti klubu, ktorý tieto prostriedky do posledného eura použije na spolufinancovanie účasti A mužstva vo Fortuna lige, ako aj na ďalší rozvoj detských a mládežníckych tímov.

Držitelia Zemplín Cashback card tak môžu priamo pomáhať svojmu obľúbenému klubu bez toho, aby ich to čokoľvek stálo. Naopak, môžu ešte ušetriť pri svojom každodennom nákupe.

Výber obchodných partnerov je obrovský – na bežné každodenné nákupy, cestovanie, športové artikle, služby atď. Skrátka, nájdete, čo hľadáte.

LYONESS je medzinárodné nákupné spoločenstvo, ktoré vzniklo v roku 2003. V súčasnosti pôsobí v 46 krajinách sveta, vrátane Slovenska.

Prostredníctvom LYONESS Cashback karty sa dajú využívať výhody vernostného programu pri každodenných nákupoch u viac ako 47 tisícov offline a online obchodných partnerov po celom svete.

LYONESS uviedol novinku – klubové cashback karty. Tieto klubové karty sú súčasťou tímov ako HC Slovan Bratislava, ŠK Slavia Praha, SK Rapid VIedeň, Legia Varšava, Wisla Krakow a ďalších futbalových klubov v nemeckých či talianskych futbalových súťažiach.

LYONESS prichádza s projektom klubovej cashback karty ako moderným marketingovým nástrojom na spolufinancovanie rozvoja klubu.

Svoju Zemplín CashBack Card si budete môcť zabezpečiť od apríla spôsobom, ktorý Vám bude najviac vyhovovať. Viac informácií onedlho.

Aktivujte si svoju Zemplín Cashback Card, využívajte množstvo výhod a zároveň prispejte k rozvoju Zemplína Michalovce.

Spolu sme Zemplín !!!

Zemplín Cashback Card si bude možné obstarať od apríla

– CEZ TELEFÓN

Registrácia cez telefón 0915 840 404 od Pondelka do Piatku od 10:00 do 17:00 hod., na spôsobe doručenia karty sa dohodnete s operátorom.

– CEZ E-MAIL

Ak sa Vám dostal do rúk leták Zemplín Cashback Card spolu s registračným formulárom, potom môžete poslať vyplnený formulár aj poštou alebo e-mailom na adresu marketing@mfkzemplin.sk a my Vás zaregistrujeme. A budeme Vás kontaktovať, aby sme sa dohodli na spôsobe doručenia karty.