Blog

Zápasy Zemplína sa presúvajú

Kvôli pozitívne testovanému futbalistovi ŠK Slovan Bratislava, (boli testovaní pred stretnutím predkola Ligy majstrov) sa dostalo mužstvo FC ViOn Zlaté

Pri Žitave sa zrodila bezgólová remíza

Štvrtýkrát po sebe zabodovali michalovskí futbalisti na súperovom trávniku. V poslednú novembrovú sobotu remizovali žlto-modrí v rámci 15. kola Fortuna

MatchDay: Zlaté Moravce – Zemplín

-=MATCH DAY=- Milí fanúšikovia! Dnes, v sobotu 28.novembra 2020 pokračuje Fortuna liga 15.kolom. Naši futbalisti cestovali už včera po obede

V dôležitom dueli sme nezabodovali

Po reprezentačnej prestávke boli opäť v zápasovej akcii michalovskí futbalisti. V stretnutí 14. kola Fortuna ligy na vlastnej pôde privítali

Matchday: Zemplín – Senica

Milí fanúšikovia! Po reprezentačnej prestávke pokračuje Fortuna liga,  v sobotu 21.novembra 2020 14.kolom. MFK Zemplín Michalovce privíta FK Senica, výkop

V sobotu taktický súboj

V sobotu 21.novembra sa na štadióne v Michalovciach uskutoční zápas 14.kola Fortuna ligy medzi  MFK Zemplín Michalovce a FK Senica.

Trusa debutoval v národnom tíme

Slovenskí futbaloví reprezentanti do 21 rokov prehrali vo štvrtkovom stretnutí 2. skupiny kvalifikácie ME 2021 na pôde gruzínskych rovesníkov 1:2.

Naši dôstojne aj v oslabení

Tréner futbalistov MFK Zemplín Michalovce Jozef Majoroš napriek prehre so Slovanom Bratislava 0:2 pochválil svojich zverencov. Pri skladaní zápasovej zostavy

Matchday: Zemplín – Slovan

Milí fanúšikovia! Fortuna liga dnes, teda v sobotu 7.novembra 2020 pokračuje 13.kolom. Stretnutie sa uskutoční opäť bez divákov. Už včera

Premiérová nominácia Mateja Trusu

Slovenskú futbalovú reprezentáciu do 21 rokov čakajú v novembri posledné dva zápasy kvalifikácie ME 2021. Mladí Slováci najskôr nastúpia 12.