Do novej sezóny s novým klubovým logom

Do svojej siedmej sezóny v najvyššej futbalovej súťaži vstúpi michalovský MFK Zemplín s výraznými zmenami. Nielen s novým trénera, či vynoveným hráčskym kádrom, ale aj s úplne novučičkým klubovým logom! Keďže na budúci rok oslávi klub 110. výročie svojho založenia, vznikol nápad zmeniť aj jeho logo. Na dresoch jediného prvoligistu z východného Slovenska sa po novom bude vynímať veľký modrý drak s rozprestretými krídlami, v strede ktorého je žlté písmeno M s dvoma vežami, čo aspoň sčasti znázorňuje erb mesta Michalovce, ktorý bol ešte donedávna hlavnou súčasťou starého loga používaného od jesene 2005.

Nové logo bolo vyberané cez viaceré kanály a má byť predzvesťou ešte lepších časov michalovského futbalu. V minulosti bol drak dlhoročnou dominantou klubového loga a teraz sa doň vracia opäť. Veríme, že si na novučičké logo rýchlo zvyknete a zažijeme s ním veľa futbalovej radosti. Spolu sme Zemplín!

  • David Guba 19. júla 2021 at 12:18

    Logo je logo, chcel by som sa opytat ci aj zaockovani musia mat v nedelu na DAC antigenovy test, alebo sa preukazu potvrdenim o ockovani. Listky sa uz predavaju a info o zapase nikde?

  • Emil Kozák 20. júla 2021 at 9:59

    Toto bol problém klubu, potrebovali sme nové logo ? Určite nie, zaujíma ma, koľko to stalo. Nie je ani pokračovateľom tradície klubu, ani nevystihuje klub. Potrebujeme zlepšiť podmienky pre divákov, ale nie spôsobom, že vyženiete z A tribúny divákov, kde sú dobré podmienky , ale je potrebné vyriešiť ostatné nekryté časti, kde sa počas celého zápasu doslova pečiete na slnku, resp. moknete na daždi . A hlavne, už konečne stabilizovať káder z vlastných odchovancov, či hráčov tunajšieho naturelu, ktorí budú bojovať za klub.

  • […] Поскольку в следующем году клубу исполняется 110 лет, возникла идея изменить и его логотип. На майках единственного игрока первой лиги из восточной Словакии будет изображен большой синий дракон с распростертыми крыльями, в центре которого находится желтая буква M с двумя башнями, которая хотя бы частично изображает герб Михаловце, который до недавнего времени был основной частью старого логотипа, используемого с осени 2006 года. официальный сайт. […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *