V MFK Zemplín Michalovce sa pracovalo!

Najvýchodnejší fortunaligista MFK Zemplín Michalovce má v posledných mesiacoch za sebou množstvo inovácii, ktoré skvalitnia prístup k fanúšikom a partnerom klubu. Tí budú môcť počas jarnej časti, keď to umožní koronavírus, sledovať zápasy svojho Zemplína vo vynovených priestoroch VIP.

Generálny partner klubu spoločnosť St. Nicolaus investovala do infraštruktúry štadióna nemalé finančné prostriedky. Začalo sa to modernizáciou práve VIP priestorov na štadióne, ktoré sú momentálne jedni z najkrajších na celom Slovensku. Keďže klub chce svojich partnerov zviditeľniť čo najviac, na hraciu plochu pribudli reklamné perimetre v celkovej dĺžke až 100 metrov. Na nich sa počas zápasov pravidelne budú objavovať partneri klubu. Vynovením prešiel aj samotný štadión. Starú tabuľu nahradila jedinečná LED TABUĽA, ktorá nemá svojou konštrukciou konkurenciu vo futbalovej Európe. Stalo sa tak ešte v závere jesennej časti.

Klub si uvedomuje neľahkú situácia aj pre fanúšika. Koronavírus mu bráni prísť povzbudiť svoje mužstvo, no ak to bude čo najskôr možné, má pripravené prekvapenia aj pre neho. Pre fanúšikov sa totiž chystá Fannzóna, ktorá bude mať kapacitu viac ako 2000 ľudí. O nej bude klub informovať v samostatnej tlačovej správe, no už teraz sa má fanúšik na čo tešiť. Prezradíme len to, že okrem futbalového zážitku bude fanúšik pravidelne obohatený aj o kultúrny program, chýbať nebude občerstvenie a program pre najmenších. Viac sa ale dozviete postupne….

Súčasná situácia neumožňuje prísť fanúšikom a partnerom klubu na zápas. Všetci veríme, že za pomoci vedenia súťaže sa divák rýchlo vráti na tribúny a po prečkaní pandemickej krízy sa všetko vráti do normálnych koľají. Keď sa tak stane, aj vy budete môcť vidieť zmeny na vlastné oči. Máte sa na čo tešiť!

  • Stefan Kotrady 1. februára 2021 at 18:22

    Radsej inestujte do mancaftu a poriadne zaplatte hracov.A hrajte futbal.
    Vip priestory a LED tabula su na poslednim mieste.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *