Nové skyboxy a VIP-ka

Futbalový štadión MFK Zemplín Michalovce prešiel v uplynulých mesiacoch ďalšou etapou modernizácie. Od vstupu Zemplína do najvyššej súťaže musel domovský stánok žlto-modrých splniť podmienky, aby mohol účinkovať vo Fortuna lige. Postupne sa vybudovalo vyhrievanie trávnika, položil sa nový trávnatý koberec a interiér hlavnej budovy bol upravený pre zástupcov médií tak, aby vyhovovali prvoligovým kritériám.

Počas tohtoročného leta ste si mohli všimnúť, že na michalovskom štadióne opäť vládol čulý stavebný ruch. Tentoraz išlo o rekonštrukciu a modernizáciu ďalších útrob hlavnej budovy. Kompletnou rekonštrukciou prešli priestory pre partnerov a sponzorov. Pôvodne rozloženie VIPiek sa zrušilo a namiesto toho pribudlo 5 skyboxov a jedna veľká VIP miestnosť, v ktorých nájdu partneri klubu dokonalý komfort k sledovaniu zápasov MFK Zemplín.

Janka Hospodárová

Kapacita jedného skyboxu je 10 ľudí. Každý z nich skrášľujú momentky z historických duelov Michaloviec. Zo všetkých skyboxov je perfektný výhľad na hraciu plochu. Sedenie je zabezpečené jednak v interiéri aj v exteriéri. Samozrejmosťou je občerstvenie, ktorého súčasťou sú kvalitné cateringové služby. Atmosféru futbalového zápasu dotvára príjemná obsluha. Každý skybox obsahuje aj LED televízor s vysielaním aktuálneho zápasu Zemplína. Skyboxy majú osobitné sociálne zariadenia.

Veľká VIPka po novom nesie pomenovanie Silver VIP. Jej veľkosť je viac ako 70 metrov štvorcových. Tak ako zo skyboxov, aj z tejto VIPky je parádny výhľad na ihrisko – nielen zvonku, ale aj zvnútra, keďže celá strana miestnosti od ihriska je presklená. Kapacita na sedenie je 50 ľudí. K dispozícii sú miesta na sedenie na pohodlných kreslách, za stolom alebo na vysokých barových stoličkách. Zápas môžete sledovať nielen naživo, ale aj na LED obrazovkách. Vysoký štandard dopĺňajú aj úplne vynovené sociálne zariadenia. V miestnosti sa vyníma veľký portrét slávneho odchovanca michalovského futbalu Igora Žofčáka.

Všetky tieto vylepšenia majú prispieť k zvýšeniu komfortu, útulnosti a lepšieho pocitu zo sledovania nášho obľúbeného futbalového klubu MFK Zemplín Michalovce. O ďalších inováciách na futbalovom štadióne Vás budeme priebežne informovať.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *