Matchday: Zemplín – Žilina

Milí fanúšikovia!

Fortuna liga pokračuje ďalej 16. kolom. Dnes, teda v sobotu 5.decembra 2020 od 14:00 hod. si naši futbalisti zmerajú sily so 7-násovným slovenským majstrom, mužstvom MŠK Žilina. Stretnutie sa uskutoční stále bez divákov. Žilina sa po 15.kolách nachádza na 3.mieste tabuľky Fortuna ligy, Zemplín na jedenástom. Trénerom Žiliny je 43-ročný Pavol Staňo. Pod jeho vedením, dosiahla Žilina v tejto sezóne 9 víťazstiev a strelila 37 gólov. Žilina momentálne ťahá šnúru 4 víťazstiev za sebou. Naposledy porazili Pohronie doma výsledkom 2:1.

Zemplín a Žilina odohrali v doterajšej histórii vo Fortuna lige 16 vzájomných zápasov. Bilancia pre Zemplín je  4 víťazstva, 2 remízy a 10 prehier. Posledný vzájomný zápas sme odohrali na konci augusta, v piatom kole sme cestovali do Žiliny, kde sme prehrali hladko 6:2. Góly za Zemplín strelili Žofčák a Begala.

Najnebezpečnejšími hráčmi Senice sú bezpochyby Dawid Kurminowski a Bichakchyan, ktorí zaznamenali už po 9 gólov. Medzi ďalších hráčov, ktorí dokážu streliť gól sú trojgóloví Ďuriš, Iľko a Paur. Žilina má mladé behavé mužstvo.

Predpokladaná zostava:
Markovic – Siopis, Soler,  Vaško, Vojtko, Bednár, Begala, Žofčák, Taiwo, Trusa, Tandir

MFK Zemplín Michalovce – MŠK Žilina
Fortuna liga 16.kolo, Sobota 5.december 2020, od 14:00 hod., Rozhoduje: Peter Kráľovič.

Stretnutie sa uskutoční bez divákov. Stretnutie môžete sledovať od 13:55 hod. cez internet prostredníctvom www stránky Huste.joj.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *