Zápasy Zemplína sa presúvajú

Kvôli pozitívne testovanému futbalistovi ŠK Slovan Bratislava, (boli testovaní pred stretnutím predkola Ligy majstrov) sa dostalo mužstvo FC ViOn Zlaté Moravce -Vráble od pondelka do povinnej karantény a nemohli teda ani trénovať. Dnes sa uskutočnilo testovanie všetkých futbalistov Fortuna ligy, a teda aj hráčov MFK Zemplín Michalovce. Výsledky by mali byť zajtra. V prípade ak všetky testy budú negatívne, odohrá sa stretnutie v náhradnom termíne a to v utorok 25.augusta od 19:00 hod. samozrejme na štadióne v Michalovciach. Ak by náhodou boli testy u niektorých futbalistov pozitívne, tak ďalšie rozhodnutia sú na riadiacich orgánoch súťaže a hlavnom hygienikovi.

Stretnutie Slovenského pohára vo futbale medzi TJ Mladosť Kalša a MFK Zemplín Michalovce, ktoré sa malo odohrať v stredu 19.augusta sa už v pondelok presunulo, kvôli týmto skutočnostiam tiež na náhradný termín. Koronavírus robí problémy s uskutočnením športových podujatí na Slovensku a to poriadne.

Predpredaj vstupeniek cez ticketportal.sk alebo predpredaj v pokladni pri sektore D4 na zápas 4.kola medzi MFK Zemplín Michalovce a FC ViOn Zlaté Moravce sa začne až potom, keď bude jasné, že futbalisti netrpia žiadnymi neduhmi, hlavne teda koronavírusom. Predpredaj sa uskutoční deň pred zápasom a predaj cez internet sa spustí tiež až keď bude isté, že stretnutie sa uskutoční. Ďakujeme za pochopenie.

Spolu sme Zemplín!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *