Informácie k zápasu Zemplín – FC DAC 1904

✅ Informácie k zápasu MFK Zemplín Michalovce vs DAC Dunajská Streda ✅

Výkop stretnutia je o 14:00 hod. Pokladne pri štadióne sa otvárajú od 13:00 hod. Vstupenky si môžete zakúpiť aj cez internet prostredníctvom www stránky Ticketportal.sk do 14:00 hod.

Vstupenky do sektora hostí (B11-B12) sa nedajú zakúpiť cez internet, ale iba v pokladni pri štadióne pred zápasom. Kvôli zvýšenému záujmu zo strany fanúšikov Dunajskej Stredy o tento zápas bude pokladňa pri sektore hostí (B11-B12) vyhradená len na predaj vstupeniek do tohto sektora.

Taktiež si môžete v pokladniach pri štadióne zakúpiť vstupenky na posledný jesenný domáci zápas Zemplína proti FC Spartak Trnava (Sobota 7.12.2019, 14:00 hod.).

LINK na zápas Zemplín – DAC:
https://www.ticketportal.sk/…/MFK-Zemplin-Michalovce-FK-DAC…
LINK na zápas Zemplín – FC Spartak Trnava
https://www.ticketportal.sk/…/MFK-Zemplin-Michalovce-FC-Spa…

⚽ NEZABUDNITE, ŽE….⚽

1️⃣ Súťažíme o podpísaný dres Igora Žofčáka! Nezabudnite si na zápase spraviť fotku a poslať nám ju.
2️⃣ V polčase stretnutia si dáme súťaž v kopaní penált na nášho náhradného brankára o vecné ceny od partnera St.Nicolaus.
3️⃣ Na tento zápas sme rozdali do základných škôl viac ako 500 vstupeniek na nekryté tribúny pre žiakov základných škôl a aj ich rodičov, takže veríme, že prídete v jesenný deň podporiť Zemplín v boji proti Dunajskej Strede.
4️⃣ Fandenie a tlieskanie povolené!
5️⃣ Spolu sme Zemplín !!! 💛💙⚽🇸🇰

  • Slavomír Dudáš 22. novembra 2019 at 16:03

    Mohli by ste zahrať pred stretnutím Slovensku hymnu! Keď v Dunajskej hrajú maďarskú, treba v Michalovciach zahrať Slovenskú!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *