Oznam pre držiteľov permanentiek

OZNAM PRE DRŽITEĽOV PERMANENTIEK

Všetci fanúšikovia, ktorí si zakúpili permanentku na domáce zápasy Zemplína na začiatku sezóny, teda v auguste a septembri 2018, tak im platí na všetky zápasy Fortuna ligy v sezóne 2018/2019. To znamená, že permanentka platí aj na zápasy základnej časti aj nadstavbovej, teda „Skupina o titul“. To znamená, že nie je potrebné si permanentku „predlžovať“, tak ako to bolo v minulej sezóne.

Permanentky neplatia na domáce zápasy Zemplína v Slovenskom pohári. Na zápasy Slovenského pohára sú k dispozícii len vstupenky.

Zemplín sa dostal medzi 6 najlepších tímov na Slovensku, do „Skupiny o titul“. Zemplín odohrá ďalších 5 domácich zápasov. Postupne sa stretne s mužstvom zo Serede, Dunajskej Stredy, Žiliny, Ružomberka a Slovana Bratislava.

Na 5 domácich zápasov Zemplína v „Skupine o titul“  sa nebudú predávať permanentky, k dispozícii budú už len vstupenky, ktoré si budete môcť zakúpiť cez internet prostredníctvom www stránky predpredaj.sk vždy od začiatku týždňa, v ktorom sa hrá domáci zápas.

Taktiež bude prebiehať v piatok pred domácim zápasom fyzický predaj zľavnených vstupeniek v pokladni pri sektore D4 od 13:00 do 16:00 hod.

Ďalšou možnosťou zakúpiť si vstupenky bude v deň zápasu v pokladniach pri štadióne. Pokladne sa otvárajú vždy hodinu pred výkopom.

 • Juraj 13. marca 2019 at 13:02

  Takže ak som si kúpil permanentky za 60eur na sezónu 2018/2019 tak mi platia aj teraz ďalej na nadstavbu ďalších 5 zápasov?
  Ne že to bude ako minuli rok prídem na zápas a nepustia ma dnú vypíšte to hore na stránku.Ďakujem za odpoveď.

  • Yvan 14. marca 2019 at 22:55

   Neviem, čo ti nie je nezrozumiteľné.

 • Yvan 14. marca 2019 at 22:57

  To znamená, že permanentka platí aj na zápasy základnej časti aj nadstavbovej, teda „Skupina o titul“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *