Video: Prvý deň zimnej prípravy Zemplína

Foto:TASR

Dnes, teda v pondelok 7.januára 2019 sa začala zimná príprava futbalového klubu MFK Zemplín Michalovce. Príprava bude trvať šesť týždňov a v rámci nej odohrá Zemplín osem zápasov. Tak ako každý rok, aj tento rok naši chlapci absolvujú sústredenie vo Vysokých Tatrách.

Na prvom tréningu v novom roku sa objavili brankári Kira a Dráb, Danko, M.Kolesár, R.Begala, Grič, Špak, Vojtko, Beskorovainyi, Tusar (z dorastu), Erik Hlaváč a Ostap Malashevski (na skúške), Prysiazhniuk (návrat z hosťovania).

Na zraz prišli aj Regáli, Turík, Bieszczad, ale tí kvôli menším zdravotným problémom ešte netrénovali.
Do tréningového procesu sa v nasledujúcich dňoch pripoja aj kapitán Igor Žofčák, Jose Carrillo Mancilla, Cheick Diarra, Lazaros Rota, Denis Petro.

Z hosťovana v MIchalovciach sa vracajú do svojich materských klubov Sadam Sulley, Tomas Nawotka, Brian Iloski (všetci Legia), Kurminowski (Lech Poznaň). Zmluvy skončili Petrovi Kavkovi a Blažejovi Vaščákovi.

Peter Kolesár sa dnes hlásil na zraze Slovenskej reprezentácie do 21 rokov, takže sa pripojí k mužstvu od Laborca až po nazbieraní ďalších štartov v najcennejšom drese..

Na skúšku ešte majú prísť ďalší futbalisti, medzi inými aj Casado, Černák, Špiriak.

Najbližší prípravný zápas odohrajú naši futbalisti v sobotu 12.1.2019 v maďarskom Debrecíne od 13:00 hod. v tréningovom centre.

Spolu sme Zemplín !!! ??⚽??

Video

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *