Sezóna družstva U12 v skratke

Pokračujeme v sérii hodnotení sezóny jednotlivých celkov michalovského MFK Zemplín. Dnes si posvietime na družstvo mladších žiakov U12, ktoré v konečnej tabuľke východnej skupiny obsadilo druhé miesto.

Sezóna mladších žiakov MFK Zemplín v skratke – I. liga U12 skupina Východ 2017/18:

1. kolo: Michalovce – Trebišov 25:1 (11:1), góly: L. Pado 5, Kendzior 4, B. Moravčík 3, L. Dzurjo 3, Baťalík 2, S. Varga 2, Sojka 2, Šepeľák, S. Guba, A. Baran, T. Eštok – Vysokaj
2. kolo: Humenné – Michalovce 5:19 (3:6), Karoľ 2, Priganc, Kremnický, Berilla – L. Pado 6, L. Dzurjo 3, A. Gejguš 3, F. Ivan 2, A. Baran 2, Očko, B. Moravčík, T. Eštok
3. kolo: Michalovce – Vranov nad Topľou 20:2 (7:1), L. Dzurjo 6, L. Pado 4, Kendzior 4, B. Moravčík 3, T. Eštok, A. Kornúc, Šepeľák – Varechaj, Jeleň
4. kolo: Bardejov – Michalovce 9:20 (3:12), Klima 3 (1 z 11 m), P. Novák 2, Vrabec, M. Štec, Sentivani, T. Hudák – L. Dzurjo 4, Kendzior 4, A. Baran 3, L. Pado 3, Baťalík 2, Šepeľák 2, F. Ivan, Očko
5. kolo: Michalovce – Spišská Nová Ves 10:6 (6:3), L. Pado 4, Šepeľák 2, L. Dzurjo, Lešo, Kendzior, Zvalčák – Gradžilo 3, B. Kunzo, vlastný T. Eštok, vlastný B. Moravčík
6. kolo: Poprad – Michalovce 5:11 (2:4), Laufik, Kolesár, Bielený, Lopušek, Polakovič – F. Ivan 3, L. Pado 2, L. Dzurjo 2, Očko 2, Lešo, Šepeľák
7. kolo: Michalovce – Snina 33:1 (17:0), L. Pado 9, F. Ivan 5, L. Dzurjo 5, Šepeľák 3, B. Moravčík 2, Lešo 2, Zvalčák 2, T. Eštok, D. Beňák, Očko, S. Varga, D. Rapáč – Kislík
8. kolo: Michalovce – Stropkov 16:4 (11:1), B. Moravčík 3, Kendzior 3, L. Dzurjo 2, Šepeľák 2, D. Rapáč 2, T. Eštok, A. Baran, L. Pado, Zvalčák – Žulevič 2, Kmiť, Olach
9. kolo: Prešov – Michalovce 7:4 (5:3), A. Varga 2, Dudaščík 2, Stoják, K. Gaľa, Goga – F. Ivan, L. Pado, Šepeľák, L. Dzurjo
10. kolo: Trebišov – Michalovce 5:17 (1:9), Michalčík 3, T. Balog, Sokira – L. Pado 4, L. Dzurjo 4, Šepeľák 2, S. Guba, A. Kornúc, A. Baran, B. Moravčík, D. Beňák, S. Varga, Zvalčák
11. kolo: Michalovce – Humenné 12:1 (7:0), A. Baran 3, A. Kornúc, F. Ivan, B. Moravčík, L. Pado, L. Dzurjo, Baťalík, Lešo, Kendzior, Šepeľák – Skalka
12. kolo: Vranov nad Topľou – Michalovce 4:31 (1:14), Pohlod 2, Lábo, Socha – Kendzior 10, L. Pado 5, A. Baran 4, Baťalík 3, T. Eštok 2, B. Moravčík 2, A. Kornúc, Lešo, Sojka, Šepeľák, Zvalčák
13. kolo: Michalovce – Bardejov 15:4 (8:2), Šepeľák 5, A. Baran 2, B. Moravčík, L. Pado, L. Dzurjo, Sojka, Kendzior, M. Gaľa, Borynský, A. Gejguš – M. Štec, Klima, Goboňa, Kokinda
14. kolo: Spišská Nová Ves – Michalovce 10:1 (7:1), S. Pavlík 3, Gonda 3, Nehila, V. Straka, B. Kunzo, Gradžilo – L. Pado
15. kolo: Michalovce – Poprad 9:6 (4:2), L. Pado 2, Baťalík 2, Kendzior 2, S. Guba, A. Baran, Lešo – M. Kočiš 3, Bielený 2, Lopušek
16. kolo: Snina – Michalovce 4:14 (3:14), Burda 3, Čurha – L. Pado 5, A. Baran 2, Šepeľák 2, B. Moravčík, Baťalík, Očko, Kendzior, Zvalčák
17. kolo: Stropkov – Michalovce 2:22 (2:12), M. Tokár, Žulevič – L. Pado 8, Šepeľák 6, A. Baran 2, Baťalík 2, T. Eštok, A. Kornúc, B. Moravčík, Lešo
18. kolo: Michalovce – Prešov 5:3 (1:2), L. Pado 2, B. Moravčík, L. Dzurjo, Šepeľák – Petroušek, A. Varga, vlastný Lešo
19. kolo: Michalovce – Trebišov 6:3 (4:1), T. Eštok, A. Baran, L. Pado, L. Dzurjo, Kendzior (11 m), Šepeľák – Baka 2, Sokira
20. kolo: Humenné – Michalovce 11:5 (7:1), Karoľ 5, Kremnický 2, Skalka, Petrovčin, J. Harvila, Nináč – L. Pado 3, L. Dzurjo 2
21. kolo: Michalovce – Vranov nad Topľou 12:6 (3:4), Šepeľák 3, F. Ivan 2, B. Moravčík 2, L. Pado 2, Kendzior 2, Baťalík – Varechaj 2, K. Karafa 2, Stanovčák, Pohlod
22. kolo: Bardejov – Michalovce 7:21 (3:11), T. Hudák 2, P. Novák, Šellong, Pituch, Harbaľ, Rozsýpaný – L. Pado 6, Šepeľák 4, T. Eštok 2, B. Moravčík 2, L. Dzurjo 2, Baťalík 2, S. Varga 2, Borynský
23. kolo: Michalovce – Spišská Nová Ves 8:5 (5:1), L. Pado 2, L. Dzurjo 2, A. Kornúc, A. Baran, Baťalík, Šepeľák – Molitoris, V. Straka, Korkoš, Šarga, Gradžilo
24. kolo: Poprad – Michalovce 11:8 (7:6), Laufik 2, M. Kočiš 2, Polakovič, Žmijovský, Gondkovský, Barla, Bielený, Kundis, Hromják – L. Pado 2, Borynský 2, Šepeľák 2, S. Guba, S. Varga
25. kolo: Michalovce – Snina 20:3 (10:2), L. Pado 7, Šepeľák 5, S. Guba 2, L. Dzurjo 2, A. Baran, S. Varga, A. Kiš, Zvalčák – Burík 2, Cenkner
26. kolo: Michalovce – Stropkov 16:1 (6:1), L. Pado 5, B. Moravčík 2, Očko 2, A. Kiš 2, Šepeľák 2, A. Baran, Kendzior, Zvalčák – Choma
27. kolo: Prešov – Michalovce 6:3 (4:2), Stoják 2, Dovičák, A. Varga, Rabatin, Franko – L. Dzurjo 2, L. Pado

Tabuľka

1 1. FC Tatran Prešov 27 22 1 4 344:104 67 28
2 MFK Zemplín Michalovce 27 22 0 5 383:132 66 24
3 FK Noves Spišská Nová Ves 27 21 0 6 361:85 63 21
4 FK Poprad 27 18 1 8 367:210 55 13
5 FK Humenné 27 15 1 11 229:212 46 7
6 Partizán Bardejov 27 11 1 15 269:318 34 -8
7 MFK Vranov nad Topľou 27 10 0 17 246:316 30 -9
8 MŠK Tesla Stropkov 27 8 0 19 167:320 24 -18
9 Slavoj Trebišov 27 3 0 24 104:443 9 -30
10 MFK Snina 27 3 0 24 120:450 9 -30

Káder MFK Zemplín:*

Hráči: Dávid Vrabeľ, Lukáš Dorčák, Šimon Vinc, Dávid Makovický – Samuel Zvalčák (9 gólov), Adam Kornúc (6), Alex Baran (26), Blažej Moravčík (26), Lukáš Lešo (8), Dávid Beňák (2), Michal Šepeľák (49), Daniel Rapáč (3), Michal Gaľa (1), Jakub Peter Bamburák, Samuel Guba (6), Tomáš Eštok (11), Filip Ivan (15), Martin Očko (8), Jakub Sojka (4), Martin Kendzior (15), Maximilián Borynský (4), Samuel Varga (8), Lukáš Pado (93), Adam Gejguš (4), Lukáš Dzurjo (33), Vladimír Baťalík (17), Alex Kiš (3), Tomáš Kvak, Samuel Költő

Tréneri: Tomáš Kiš, asistent Juraj Čižmár

*uvádzame iba mená hráčov, ktorí si na svoje konto pripísali minimálne jeden štart

Foto: Róbert Andrejov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *