Jeseň družstva U14 v skratke

Pokračujeme v sérii hodnotení jesennej časti jednotlivých celkov michalovského MFK Zemplín. Dnes si posvietime na družstvo starších žiakov U14, ktoré po jeseni figuruje na druhom mieste.

Jeseň starších žiakov MFK Zemplín v skratke – I. liga U14 skupina Východ 2017/18:

1. kolo: Trebišov – Michalovce 1:3 (0:2), góly: Himaľ – Michalov 2, M. Tancoš (11 m)

2. kolo: Michalovce – Humenné 1:0 (1:0), Michalov

3. kolo: Vranov nad Topľou – Michalovce 0:1 (0:0), Michalov

4. kolo: Michalovce – Snina 1:2 (1:1), N. Matta – Galanda, Maťoška

5. kolo: Bardejov – Michalovce 3:1 (1:1), Hadváb 2, Kurej – M. Tancoš

6. kolo: Michalovce – Spišská Nová Ves 2:0 (2:0), M. Tancoš (11 m), R. Balog

7. kolo: Poprad – Michalovce 2:2 (2:0), F. Novák 2 (1 z 11 m) – Kračunik, N. Matta

8. kolo: Stropkov – Michalovce 0:7 (0:4), N. Matta 2, S. Tobiáš, Michalov, M. Tancoš, S. Vrabeľ, vlastný Znoj

9. kolo: Michalovce – Prešov 1:1 (1:0), M. Poprik – V. Vaľko

10. kolo: Michalovce – Trebišov 6:0 (3:0), M. Tancoš, Baňas, R. Balog (11 m), D. Kornúc, Koťo, vlastný Borovič

11. kolo: Humenné – Michalovce 1:2 (1:0), Šivák – Kračunik 2

12. kolo: Michalovce – Vranov nad Topľou 4:1 (2:1), M. Poprik 2, N. Matta, R. Balog – Gallik

13. kolo: Snina – Michalovce 1:2 (0:0), I. Minčič – M. Poprik, Michalov

Tabuľka

1 1. FC Tatran Prešov 13 12 1 0 76:6 37 19
2 MFK Zemplín Michalovce  13 9 2 2 33:12 29 11
3 Partizán Bardejov 13 9 2 2 30:14 29 8
4 FK Noves Spišská Nová Ves 13 8 1 4 33:16 25 4
5 FK Poprad 13 7 3 3 31:15 24 6
6 MFK Snina 13 4 1 8 19:26 13 -8
7 MFK Vranov nad Topľou 13 3 1 9 16:32 10 -11
8 FK Humenné 13 3 1 9 9:34 10 -11
9 MŠK Tesla Stropkov 13 2 0 11 10:55 6 -12
10 Slavoj Trebišov 13 2 0 11 11:58 6 -12

Káder MFK Zemplín:*

Hráči: Filip Mišina, Michal Sabol – Marián Poprik (4 góly), Samuel Tobiáš (1), Filip Florián, Alex Michalov (6), Dávid Kornúc (1), Jakub Béreš, Ján Baňas (1), Norbert Matta (5), Matúš Chovanec, Roland Balog (3), Samuel Vrabeľ (1), Marcel Tancoš (5), Matej Ščerbák, Matej Pešta, Jakub Kračunik (3), Ladislav Koval, Dávid Koťo (1), Matúš Macko, Roland Toma, Jakub Marjov, Zoran Záhradník

Tréneri: Ján Gajdoščík, asistent Rudolf Feňuš

*uvádzame iba mená hráčov, ktorí si na svoje konto pripísali minimálne jeden štart

 

Foto: Róbert Andrejov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *