Sezóna družstva U8 v skratke

Pokračujeme v sérii hodnotení sezóny jednotlivých celkov michalovského MFK Zemplín. Dnes si posvietime na družstvo prípravky U8, ktoré obsadilo vo svojej súťaži druhú priečku.

Sezóna prípravky MFK Zemplín v skratke – I. liga U8 skupina A 2016/17:

1. turnaj – organizátor FC VSS Košice (hralo sa v Kokšov-Bakši):

Bardejov – Michalovce 26:3 (14:2), góly: F. Sobek 6, A. Kerbčár 4, Gduľa 2, L. Fecko 2, Knapová 2, Nachtman 2, Klimek, A. Kuba, Ragančík, Motyka, Bialobok, Petruš, Volčko, Fek – T. Gomboš, Mrusko, R. Tabiš

Michalovce – VSS Košice 15:10 (13:10), M. Pavlov 5, Mrusko 5, Tobiášová 2, Kužma, Koščo, S. Sabo – Kasarda 3, Grecula 3, J. Šoltés 3, Sedlaček

Prešov – Michalovce 1:17 (1:9), M. Jakubko – T. Firda 5, Koščo 4, Kužma 3, Hreňko 2, Mrusko 2, R. Tabiš

2. turnaj – organizátor 1. FC Tatran Prešov:

Michalovce – Bardejov 5:10 (3:9), M. Pavlov 2, Mrusko, Hreňko, Tobiášová – I. Guman 3, Nachtman 2, Bialobok 2, Motyka 2, Petruš

VSS Košice – Michalovce 4:10 (2:6), A. Seman 3, Mihaľ – Hreňko 4, S. Sabo 2, M. Pavlov 2, Atak, Mrusko

Prešov – Michalovce 5:10 (2:8), Kokoška 4, M. Jakubko – Kužma 4, M. Pavlov 3, Hreňko, Atak, D. Štec

3. turnaj – organizátor FC VSS Košice (hralo sa v Kokšov-Bakši):

Bardejov – Michalovce 8:9 (5:5), Ragančík, Petruš, F. Sobek, I. Guman, Nachtman, Knapová, Bialobok, Majcher – Mrusko 2, R. Tabiš, Tobiášová, S. Sabo, Kužma, M. Eštok, T. Firda, Sýkora

VSS Košice – Michalovce 20:4 (16:4), A. Seman 8, Ďurko 5, Kušnierik 3, Mihaľ 3, A. Gálik – Koščo, Mrusko, M. Eštok, T. Firda

Prešov – Michalovce 9:6 (9:6), M. Jakubko 4, Majdak 3, Dzurenda 2 – Koščo 2, T. Firda 2, M. Pavlov, Atak

4. turnaj – organizátor MFK Zemplín Michalovce:

Michalovce – VSS Košice 6:8 (5:1), Mrusko 2, Atak, M. Eštok, Kužma, M. Pavlov – Kalanin 3, A. Seman 2, Ďurko 2, Fedorčák

Michalovce – Prešov 15:6 (6:4), Mrusko 3, M. Pavlov 3, Palička 2, D. Štec, Atak, Hreňko, Kužma, Koščo, M. Eštok, T. Gomboš – Majdak 3, Dzurenda 2, M. Jakubko

Michalovce – Bardejov 9:9 (5:5), M. Pavlov 2, Atak 2, A. Kužma 2, Hreňko, T. Firda, B. Čižmár – L. Fecko 5, Klimek, Ragančík, Petruš, A. Kuba

5. turnaj – organizátor Partizán Bardejov:

Michalovce – VSS Košice 26:5 (14:2), A. Kužma 6, M. Pavlov 5, Atak 4, Palička 3, Mrusko 2, S. Sabo 2, T. Gomboš, Sýkora, Hreňko, T. Firda – A. Seman 2, Fedorčák, Mihaľ, Kušnierik

Prešov – Michalovce 2:21 (2:12), Starinec, Kokoška – A. Kužma 6, M. Pavlov 5, M. Eštok 4, Tobiášová 2, Adrián Hlinka 2, M. Koščo, Adam Hlinka

Bardejov – Michalovce 3:18 (2:10), Ragančík, A. Kerbčár, L. Fecko – M. Pavlov 6, Atak 4, M. Koščo 2, Sýkora, Hreňko, Mrusko, S. Sabo, B. Čižmár, Macár

6. turnaj – organizátor 1. FC Tatran Prešov:

Michalovce – Bardejov 11:11 (5:5), A. Kužma 5, Atak 2, B. Čižmár 2, M. Pavlov, Tobiášová – Klimek 4, A. Kerbčár 2, Petruš, Majcher 2, L. Fecko

VSS Košice – Michalovce 2:13 (1:8), Kušnierik, A. Seman – M. Pavlov 3, Macár 2, M. Koščo 2, Sýkora, Hreňko, T. Firda, A. Kužma, Atak, B. Čižmár

Prešov – Michalovce 3:14 (1:7), Novacký, Džupír, Kopilec – Mrusko 3, A. Kužma 2, Atak 2, Sýkora, Macár, Lazár, B. Čižmár, T. Andrejko, S. Sabo, M. Koščo

7. turnaj – organizátor FC VSS Košice (hralo sa v Ličartovciach):

Bardejov – Michalovce 9:5 (3:5), Petruš 5, L. Fecko 2, Ragančík, Motyka – M. Pavlov 2, A. Kužma 2, M. Koščo

VSS Košice – Michalovce 8:14 (7:5), Ďurko 3, Kušnierik 2, Kalanin, A. Seman, Sedlaček – M. Pavlov 5, A. Kužma 3, Hreňko 2, Atak 2, M. Koščo, S. Sabo

Prešov – Michalovce 9:19 (4:11), Žarnovský 3, Dzurenda 2, Potočňák 2, Nehila, Blaško – M. Pavlov 7, M. Koščo 4, A. Kužma 4, S. Sabo 2, Atak, Palička

8. turnaj – organizátor MFK Zemplín Michalovce:

Michalovce – Bardejov 11:5 (6:2), A. Kužma 5, M. Pavlov, M. Koščo, Atak, S. Sabo, Misár – Klimek, Gduľa, A. Kerbčár, Petruš, L. Fecko

Michalovce – VSS Košice 15:7 (9:3), A. Kužma 7, M. Pavlov 2, Misár 2, Hreňko, T. Firda, Tobiášová, Lazár – A. Seman 3, Kušnierik 2, Kalanin, Mihaľ

Michalovce – Prešov 19:5 (12:2), M. Pavlov 5, Hreňko 3, M. Koščo 2, A. Kužma 2, T. Firda, Palička, Tobiášová, S. Sabo, Palčík, Lazár – Maguľak 3, M. Jakubko, Dzurenda

Konečná tabuľka

1 logo Partizán Bardejov 24 17 2 5 309 : 187 53 14
2 logo MFK Zemplín Michalovce 24 16 2 6 295 : 185 50 20
3 logo FC VSS Košice 24 11 0 13 244 : 265 33 0
4 logo 1. FC TATRAN Prešov 24 2 0 22 145 : 356 6 -36

Káder MFK Zemplín:*

Hráči: Tomáš Gomboš (3 góly), Richard Tabiš (3), Alex Lukáč, Michal Lopuch – Simona Tobiášová (9), Šimon Sýkora (5), Marián Pavlov (61), Samuel Sabo (13), Michal Eštok (8), Alex Hreňko (19), Tomáš Firda (14), Matúš Mrusko (24), Jakub Koščo (9), Attila Kužma (56), Mustafa Atak (24), Martin Palička (7), Denis Štec (2), Branislav Čižmár (6), Adam Hlinka (1), Adrián Hlinka (2), Alex Komenda, Martin Macár (4), Alessandro Francesco Pagano, Martin Lojan, Lucas Palčík, Oliver Misár (4), Marcel Koščo (24), Timotej Andrejko (1), Ján Lazár (4), Dávid Ujhelyi

Tréneri: Tomáš Kozár, asistent Ján Cina

*uvádzame mená iba tých hráčov, ktorí si na svoje konto pripísali minimálne jeden štart

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *