Sezóna družstva U11 v skratke

Pokračujeme v sérii hodnotení sezóny jednotlivých celkov michalovského MFK Zemplín. Dnes si posvietime na družstvo prípravky U11, ktoré obsadilo vo svojej súťaži prvú priečku.

Sezóna prípravky MFK Zemplín v skratke – I. liga U11 skupina A 2016/17:

1. turnaj – organizátor Partizán Bardejov:

Bardejov – Michalovce 7:13 (4:9), góly: Korba 2, Gduľa 2, A. Novák, Pavličko, Kaplár – B. Moravčík 4, A. Baran 2, Baťalík 2, L. Dzurjo 2, Eštok, S. Varga, Zvalčák

Michalovce – Prešov 10:5 (7:3), L. Dzurjo 3, Lešo 2, B. Moravčík 2, Beňák, A. Baran, Baťalík – Dudaščík 2, A. Varga, M. Ivan, Valenčin

VSS Košice – Michalovce 5:8 (3:4), Kovalčík 3, Puzder, Genčur – B. Moravčík 2, Sojka 2, L. Dzurjo 2, A. Baran, A. Kornúc

2. turnaj – organizátor FC VSS Košice (hralo sa v Haniske):

Michalovce – Bardejov 22:5 (10:0), L. Pado 7, A. Baran 4, S. Varga 3, Očko 3, A. Kornúc, Lešo, Borynský, Sojka, Zvalčák – Hnatko 2, A. Novák, P. Novák, Pavličko

Prešov – Michalovce 9:13 (9:13), Valenčin 2, Petroušek 2, Pancurák, Stoják, Leškovský, Polahár, A. Varga – A. Baran 5, B. Moravčík 2, L. Pado 2, Zvalčák, Gejguš, A. Kornúc, Lešo

VSS Košice – Michalovce 7:2 (4:2), Š. Kovaľ 3, Puzder 2, Kovalčík, Juhan – L. Pado 2

3. turnaj – organizátor 1. FC Tatran Prešov:

Bardejov – Michalovce 5:8 (2:2), Gduľa 2, P. Novák, Hlavinková, Kaplár – Kendzior 3, L. Dzurjo 2, Šepeľák, A. Baran, L. Pado

Prešov – Michalovce 8:12 (5:6), Stoják 2, Dudaščík 2, M. Ivan, Petroušek, Polahár, Goga – L. Dzurjo 3, B. Moravčík 2, L. Pado 2, Lešo, Sojka, A. Baran, F. Ivan, Šepeľák

VSS Košice – Michalovce 4:7 (2:1), Juhan, Petrík, Lažo, Kovalčík – A. Baran 2, L. Pado, Baťalík, Kendzior, L. Dzurjo, Očko

4. turnaj – organizátor MFK Zemplín Michalovce:

Michalovce – Bardejov 24:8 (16:4), L. Pado 6, L. Dzurjo 3, F. Ivan 3, A. Baran 2, Očko 2, T. Eštok 2, Lešo, Baťalík, Šepeľák, S. Varga, B. Moravčík, Borynský – P. Novák 4, Hnatko, Klima, Kaplár, T. Vaľko

Michalovce – Prešov 18:10 (11:3), L. Pado 6, L. Dzurjo 4, B. Moravčík 4, Baťalík, Šepeľák, A. Baran, Beňák – Mitra 3, Stoják 2, Pancurák 2, Polahár, Goga, M. Ivan

Michalovce – VSS Košice 16:10 (8:7), L. Pado 5, A. Baran 3, A. Kornúc 2, L. Dzurjo 2, B. Moravčík, F. Ivan – Puzder 3, Lažo 2, Pálfi 2, Juhan, Čipkala, Š. Lukčo

5. turnaj – organizátor Partizán Bardejov:

Bardejov – Michalovce 5:18 (2:8), Klima 3, Hnatko, Gduľa – Očko 5, L. Pado 4, Borynský 2, Baťalík 2, Beňák, B. Moravčík, A. Baran, S. Varga, F. Ivan

Michalovce – Prešov 17:8 (11:5), Očko 4, A. Baran 3, B. Moravčík 2, S. Varga 2, L. Dzurjo 2, Beňák, L. Pado, Baťalík, Kendzior – Lejko 4, M. Ivan 2, Pancurák, Greš

VSS Košice – Michalovce 7:16 (2:10), Puzder 3, Mikloš, Š. Lukčo, Kačmáry, Figeľ – L. Pado 8, A. Baran 2, Baťalík 2, Borynský, Očko, Lešo, L. Dzurjo

6. turnaj – organizátor FC VSS Košice (hralo sa v Ličartovciach):

Michalovce – Bardejov 18:10 (9:6), L. Dzurjo 5, A. Baran 3, B. Moravčík 2, A. Kornúc 2, Borynský, Beňák, L. Pado, S. Varga, Šepeľák, Lešo – Klima 3, K. Kaplár 2, Kukľa 2, Hnatko 2, Marcinov

Prešov – Michalovce 3:2 (2:1), M. Ivan, J. Gajdoš, Polahár – Očko, Gejguš

VSS Košice – Michalovce 9:8 (6:4), N. Rebej 3, Puzder 2, Mikloš, Kovalčík, Palfi, A. Takáč – L. Pado 4, A. Baran 2, Baťalík, L. Dzurjo

7. turnaj – organizátor 1. FC Tatran Prešov:

Bardejov – Michalovce 9:24 (5:11), Vrabec 3, Klima 2, Vaľko, Goboňa, Kukľa, Hnatko – L. Pado 4, A. Baran 4, Baťalík 4, L. Dzurjo 4, Očko 3, B. Moravčík 2, Borynský, F. Ivan, Kendzior

Prešov – Michalovce 2:11 (1:5), Tumidalský, Greš – Očko 4, Borynský 2, L. Dzurjo 2, L. Pado, A. Baran, Baťalík

VSS Košice – Michalovce 7:6 (1:4), Puzder 2, Figeľ, S. Gajdoš, Kačmáry, Kovalčík, Š. Kovaľ – L. Dzurjo 2, Beňák, L. Pado, A. Baran, Očko

8. turnaj – organizátor MFK Zemplín Michalovce:

Michalovce – Bardejov 15:12 (7:11), L. Pado 3, L. Dzurjo 3, A. Baran 2, Očko 2, B. Moravčík, Baťalík, S. Varga, Gejguš, T. Eštok – P. Novák 4, A. Novák 2, K. Kaplár 2, Vrabec 2, Hnatko, Gduľa

Michalovce – Prešov 8:6 (3:4), Šepeľák 3, B. Moravčík, L. Pado, A. Baran, Očko, Lešo – Lejko 2, A. Varga, Dudaščík, Mitra, Pancurák

Michalovce – VSS Košice 13:7 (6:3), L. Pado 3, A. Baran 3, Baťalík 2, Šepeľák, B. Moravčík, L. Dzurjo, T. Eštok, Bamburák – Puzder 3, N. Rebej 2, Juhan, A. Takáč

Konečná tabuľka

1 logo MFK Zemplín Michalovce 24 20 0 4 309 : 168 60 30
2 logo FC VSS Košice 24 18 0 6 287 : 172 54 12
3 logo 1. FC TATRAN Prešov 24 7 0 17 223 : 270 21 -12
4 logo Partizán Bardejov 24 3 0 21 206 : 415 9 -30

Káder MFK Zemplín:*

Hráči: Michal Šepeľák (9 góly), Denis Vrabeľ, Lukáš Dorčák – Martin Kendzior (6), Adam Kornúc (8), Samuel Guba, Tomáš Eštok (5), Blažej Moravčík (28), Alex Baran (46), Lukáš Dzurjo (43), Lukáš Lešo (9), Dávid Beňák (6), Vladimír Baťalík (20), Samuel Varga (10), Samuel Zvalčák (3), Filip Ivan (7), Roman Marek, Jakub Peter Bamburák (1), Jakub Sojka (4), Martin Očko (29), Adam Gejguš (3), Maximilián Borynský (9), Lukáš Pado (63)

Tréneri: Tomáš Kozár, asistent Ján Cina

*uvádzame mená iba tých hráčov, ktorí si na svoje konto pripísali minimálne jeden štart

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *