Predpredaj lístkov na pohár so Slovanom

Predpredaj vstupeniek na 1.semifinále Slovenského pohára proti Slovanu Bratislava, ktorý sa odohrá v Utorok 4.apríla 2017 od 16:00 hod. na štadióne Zemplína v Michalovciach. Vstupenky na tento historický zápas sa budú predávať vo vstupnej hale na štadióne Zemplína v týchto dňoch a časoch.

Štvrtok – 30.3. – 13:00 – 17:00 hod.

Piatok – 31.3. – 13:00 – 17:00 hod.

Pondelok – 3.4. – 13:00 – 17:00 hod.

 

Ceny vstupeniek:

8,- € na kryté tribúny

6,- € na nekryté tribúny

2,- € pre držiteľov Senior kariet mesta Michalovce na nekryté tribúny C alebo D

1,- € pre deti do 150 cm, ženy a držiteľov preukazov ZŤP, na nekryté tribúny C alebo D

zdarma – deti do 120cm, bez nároku na miesto na tribúne C alebo D

 

Informácia pre držiteľov permanentiek na Fortuna ligu pred pohárovým zápasom so Slovanom

Fanúšikovia, ktorí si zakúpili permanentky na túto sezónu 2016/2017 sú oprávnení k vstupu na majstrovské zápasy našej najvyššej futbalovej súťaže Fortuna ligy. Permanentka túto sezónu a ani v minulosti neplatila na Slovenský pohár. Vzhľadom k tomu, že do toho vstúpila rekonštrukcia hracej plochy, ktorá sa podľa pôvodného plánu mala konať v mesiacoch február a marec 2017, sa presúva kvôli administratívnym úkonom spojených s realizáciou stavebných prác na neskoršie mesiace. Týmto nastáva situácia, že sa 5 zápasov z naplánovaných 16-tich neodohrá na štadióne Zemplína v Michalovciach. Za tieto neodohrané zápasy budú všetci držitelia permanentiek podľa zákona odškodnení. O spôsobe odškodnenia budú držitelia permanentiek informovaní pred skončením tejto sezóny.

Uvedomujeme si, že situácia, ktorá nastala okolo permanentiek je neštandardná. Od postupu Zemplína do semifinále Slovenského pohára sme počuli rôzne možnosti ako kompenzovať držiteľov permanentiek za tieto neodohrané zápasy Fortuna ligy týmto zápasom slovenského pohára. Po dlhej diskusii a zvážení všetkých „pre a proti“ sme sa rozhodli, že tento historický zápas Zemplína v Slovenskom pohári nebudeme kompenzovať z permanentiek, aby sme si spôsob odškodnenia držiteľov permanentiek neskomplikovali ešte viac. Veríme, že aj napriek tejto neštandardnej situácii prídu fanúšikovia podporiť svoj tím v boji o Slovenský pohár proti Slovanu Bratislava a pokúsiť sa o ďalší historický úspech Zemplína. Ďakujeme za pochopenie.

MFK Zemplín Michalovce

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *