Zápas s Ružomberkom sa prekladá

Najprv to vyzeralo celkom nádejne, slnko počas dňa svietilo, bolo nad nulou. Počas dňa časť trávnika pod náporom slnečných lúčov trochu zmäkla, ale podstatná časť, na ktorú nesvietilo slnko ostala zamrznutá. Aj napriek tomu, že sneh sa odhádzal v sobotu, v noci na nedeľu bol mráz, ktorý urobil z ihriska klzisko. Chlapci vybehli na rozcvičku v domnení, že sa im podarí svojou energiou aspoň trochu roztopiť zmrznutý trávnik. Nepodarilo sa, podklad bol natoľko stvrdnutý, že nedovoľoval, aby sa kopačky zaborili do hliny, a namiesto kontrolovaných pohybov, sa hráči kĺzali ako na ľade. Rozhodnutie padlo 15 minút pred zápasom po zrelom rozhodnutí všetkých zúčastnených strán. Hlavný rozhodca Pavlík so svojimi asistentmi, sa po celý čas trvania rozcvičky pohybovali po ihrisku a hľadali dôvody prečo nezrušiť zápas, ktorý mal byť vysielaný aj v televízii. Nakoniec sa po vzájomnej dohode s trénermi a zrelom uvážení rozhodli zápas preložiť na iný termín. Bezpečnosť futbalistov je na prvom mieste a preto to je najrozumnejšie riešenie. Zhodli sa všetci.
Michalovce mali do týchto chvíľ výnimku na vyhrievaný trávnik. Ten by sa mal robiť v rámci rekonštrukcie štadióna začiatkom roka 2017.

V polčasovej prestávke sme mali odovzdať výhercom ceny. Dvaja si ich už prebrali. Tie zvyšné si môžete vyzdvihnúť na sekretariáte klubu počas úradných hodín do konca budúceho týždňa. Čo sa týka vstupeniek, ktoré ste si zakúpili v rámci „Zvýhodnených balíčkov“ tak tieto zostávajú v platnosti pre iný termín tohoto zápasu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *