Jeseň družstva U13 v skratke

Pokračujeme v sérii hodnotení jesennej časti jednotlivých celkov michalovského MFK Zemplín. Dnes si posvietime na družstvo mladších žiakov U13, ktoré po jeseni obsadilo vo východnej skupine prvej ligy tretiu priečku.

Jeseň mladších žiakov MFK Zemplín v skratke – I. liga U13 skupina Východ 2016/17:

1. kolo: Poprad – Michalovce 3:12 (1:10), góly: Rybovič, Žabinský, Dulák – R. Balog 4, Toma 2, Bujňaček, Z. Záhradník, M. Gadžo, Tancoš, N. Matta, J. Béreš

2. kolo: Michalovce – Prešov 2:10 (0:7), M. Gadžo, N. Matta – J. Štefaník 3, Demjanovič 2, Ivanko, J. Jakubko, Strachan, M. Horvát, Cisko

3. kolo: Vranov nad Topľou – Michalovce 3:13 (2:6), Sturzer, Henderson, Babjačok – R. Balog 4, N. Matta 2, Holp 2, D. Kornúc, Z. Záhradník, Tobiáš, J. Béreš, Tancoš

4. kolo: Michalovce – Bardejov 19:2 (5:0), R. Balog 3, Michalov 3, S. Vrabeľ 3, Tancoš 3, N. Matta 2, Baňas 2, Z. Záhradník, M. Macko, J. Béreš – Ripič 2

5. kolo: Trebišov – Michalovce 3:19 (0:10), V. Doboš 2, Himaľ – R. Balog 6, N. Matta 3, S. Vrabeľ 2, Michalov 2, Tancoš 2, Baňas, M. Sabol, D. Kornúc, Z. Záhradník

6. kolo: Michalovce – VSS Košice 2:13 (2:7), M. Sabol, Z. Záhradník – Bortoli 3, R. Karafa 3, Segeďa 2, J. Forgáč 2, Sabolčík, Čuchta, Drenka

7. kolo: Snina – Michalovce 2:2 (2:0), Kroka, Prokop – S. Vrabeľ, Tobiáš

8. kolo: Michalovce – Spišská Nová Ves 7:5 (3:1), Tancoš 4, Michalov, F. Raška, Tobiáš – Farkašovský 2, Smorada 2, Lesnický

9. kolo: Stropkov – Michalovce 1:4 (0:1), F. Bodnár – R. Balog 2, Tancoš, Musak

10. kolo: Michalovce – Poprad 9:2 (2:2), Tancoš 3, S. Vrabeľ 2, Tobiáš, N. Matta, A. Elizeuš, Musak – S. Kučera 2

11. kolo: Prešov – Michalovce 7:4 (5:2), J. Jakubko 4, Demjanovič 2, Bilas – Tancoš, R. Balog, Bujňaček, Koťo

12. kolo: Michalovce – Vranov nad Topľou 25:3 (4:2), Tancoš 6, N. Matta 6, R. Balog 4, Koťo 3, Bujňaček 2, Michalov, M. Chovanec, Musak, Z. Záhradník – Durkaj, Babjačok, Krupa

13. kolo: Bardejov – Michalovce 5:9 (2:3), S. Pecha, Lazor, Š. Kukulský, Labaš, Hadváb – Tobiáš 3, Tancoš 2, A. Elizeuš, N. Matta, Bujňaček, Baňas

Tabuľka

Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo 1. FC TATRAN Prešov 13 13 0 0 155 : 25 39 18
2 logo FC VSS Košice 13 11 0 2 148 : 28 33 15
3 logo MFK Zemplín Michalovce 13 9 1 3 127 : 59 28 10
4 logo FK Spišská Nová Ves 13 7 0 6 90 : 83 21 3
5 logo FK Poprad 13 6 0 7 117 : 66 18 0
6 logo MFK Snina 13 5 1 7 56 : 64 16 -5
7 logo MFK Vranov nad Topľou 13 5 0 8 98 : 144 15 -3
8 logo MŠK Tesla Stropkov 13 4 0 9 78 : 112 12 -9
9 logo Partizán Bardejov 13 4 0 9 49 : 134 12 -9
10 logo SLAVOJ Trebišov 13 0 0 13 42 : 245 0 -21

Káder MFK Zemplín:*

Hráči: Filip Mišina, Michal Sabol (2 góly), Giorgio Fešovič – Zoran Záhradník (6), Jakub Béreš (3), Filip Florián, Matej Pešta, Marián Poprik, Roland Balog (24), Marcel Tancoš (24), Dávid Koťo (4), Samuel Tobiáš (7), Marek Gadžo (2), Matúš Macko (1), Norbert Matta (17), Matej Ščerbák, Ján Baňas (4), Samuel Vrabeľ (8), Dávid Kornúc (2), Alex Michalov (7), Matúš Chovanec (1), Adam Elizeuš (2), Tobias Bujňaček (5), Artur Musak (3), Jaroslav Holp (2), Filip Raška (1), Jaroslav Gomboš, Marko Kotora, Ján Samuel Béreš, Boris Sninský, Tóbiás Pestuch, Jakub Kračunik, Roland Toma (2)

Tréneri: Ján Gajdoščík, asistenti Csaba Balog, Juraj Čižmár

*uvádzame mená iba tých hráčov, ktorí si na svoje konto pripísali minimálne jeden štart

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *