Družstvá U10 a U11 doma nenašli premožiteľa

Na poslednom jarnom turnaji ÚTM na vlastnej pôde zdolali malí Zemplínčania Košičanov, Bardejovčanov aj Prešovčanov.

V sobotu 11. júna sa na C-ihrisku (za tribúnou pri Laborci) štadióna MFK Zemplín Michalovce uskutočnil záverečný štvrtý jarný turnaj tímov patriacich do Útvaru talentovanej mládeže v kategóriách U10 a U11. Michalovské prípravky si v domácom prostredí počínali výborne, keď v súbojoch proti VSS Košice, Tatranu Prešov a Partizánu Bardejov ani raz nezaváhali a zaslúžene sa stali víťazmi turnaja v oboch kategóriách.

U11

Výsledky MFK Zemplín:

MI – Bardejov 20:3 (góly MI Raška 4, Mushak 3, Záhradník 2, Kračunik 2, Czmór 2, Kendzior 2, Toma 2, Liebl, Gomboš, Pestuch), MI – VSS Košice 12:2 (Mushak 5, Záhradník 3, Raška 2, Liebl, Pestuch), MI – Prešov 3:2 (Pestuch 2, Raška)

Konečné poradie:

1. MFK Zemplín Michalovce, 2. 1. FC Tatran Prešov, 3. FC VSS Košice, 4. Partizán Bardejov

Súpiska MFK Zemplín:

Michal Šepeľák, Patrick Bodnár – Bence Czmór, Jaroslav Gomboš, Jakub Marjov, Dávid Liebl, Ladislav Koval, Zoran Záhradník, Jakub Kračunik, Alex Pestuch, Filip Raška, Artur Mushak, Roland Toma, Jakub Bober, Martin Kendzior, Daniel Mitterpák. Tréneri: Marcel Nemčík, Miroslav Liebl

U10

Výsledky MFK Zemplín:

MI – Bardejov 21:13 (Lešo 4, Bamburák 3, Pado 3, Költö 3, Bojčík 2, Kornuc 2, Očko, Ivan, Dzurjo, Borynsky), MI – VSS Košice 11:3 (Pado 2, Bojčík 2, Moravčík 2, Očko 2, Kornuc, Eštok, Dzurjo), MI – Prešov 16:4 (Költö 3, Bojčík 3, Moravčík 3, Eštok 2, Dzurjo, Guba, Bamburák, Ivan, Pado)

Konečné poradie:

1. MFK Zemplín Michalovce, 2. Partizán Bardejov, 3. FC VSS Košice, 4. 1. FC Tatran Prešov

Súpiska MFK Zemplín:

Dávid Vrábeľ, Dorčák – Samuel Költö, Lukáš Dzurjo, Jakub Bamburák, Adam Kornuc, Martin Očko, Lukáš Pado, Tomáš Eštok, Samuel Guba, Lukáš Lešo, Balász Moravčík, Bojčík, Jakub Sojka, Filip Ivan, Dávid Beňák, Max Borynsky. Tréneri: Tomáš Kozár, Ján Cina

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *